Plugins - Shortcoder — Create Shortcodes for Anything - Stable (latest release) - en to nl translation catalogue (150 entries)

en: If the shortcode content contains WordPress blocks HTML, select yes to execute it. Note: The CSS/JS required for the blocks should be included on the page manually as required.
nl: Als de shortcode inhoud WordPress blokken HTML bevat, selecteer ja om het uit te voeren. Opmerking: de CSS/JS die vereist is voor de blokken moet handmatig op de pagina worden opgenomen zoals vereist.

en: Execute blocks
nl: Voer blokken uit

en: Enter display name
nl: Weergavenaam invoeren

en: Not enough permissions to browse and insert shortcodes
nl: Niet voldoende rechten om te bladeren en shortcodes in te voegen

en: Default
nl: Standaard

en: Mobile only
nl: Alleen mobiel

en: Desktop only
nl: Alleen desktop

en: All devices
nl: Alle apparaten

en: No
nl: Nee

en: Yes
nl: Ja

en: List the shortcode content in "All shortcodes" page.
nl: Toon de inhoud van de shortcode in de pagina "Alle shortcodes".

en: 200 characters
nl: 200 karakters

en: 100 characters
nl: 100 karakters

en: Hidden
nl: Verborgen

en: Show content in "All shortcodes" page
nl: Toon inhoud in "Alle shortcodes" pagina

en: View/Edit
nl: Bekijken/bewerken

en: Check out:
nl: Kijk maar:

en: Support
nl: Ondersteuning

en: Save settings
nl: Instellingen opslaan

en: Note: Your user role does not permit saving unrestricted HTML. Some tags and attributes will be removed before saving the content.
nl: Opmerking: je gebruikersrol staat niet toe dat onbeperkte HTML wordt opgeslagen. Sommige tags en attributen zullen worden verwijderd voordat de inhoud wordt opgeslagen.

en: Upgrade to PRO
nl: Upgrade naar PRO

en: View shortcodes
nl: Bekijk shortcodes

en: Description of the shortcode for identification
nl: Beschrijving van de shortcode voor identificatie

en: Description
nl: Beschrijving

en: Settings
nl: Instellingen

en: Pull a custom field value of the current post and display it inside the shortcode content.
nl: Trek een aangepaste veldwaarde van het huidige bericht en toon het in de shortcode inhoud.

en: More information
nl: Meer informatie

en: Insert parameters in content and replace them with custom values when using the shortcode.
nl: Voeg parameters in in de inhoud en vervang ze door aangepaste waarden bij gebruik van de shortcode.

en: The default shortcode content when creating new shortcodes
nl: De standaard shortcode inhoud bij het aanmaken van nieuwe shortcodes

en: Default shortcode content
nl: Standaard shortcode inhoud

en: The default editor mode when creating new shortcodes
nl: De standaard editor modus bij het maken van nieuwe shortcodes

en: Default editor
nl: Standaard editor

en: WordPress News
nl: WordPress nieuws

en: Post slug
nl: Bericht slug

en: Shortcode enclosed content
nl: Shortcode ingesloten inhoud

en: Year - 2 digit
nl: Jaar - 2 cijfers

en: Year
nl: Jaar

en: Month - words - full form
nl: Maand - woorden - volledige vorm

en: Month - words - short form
nl: Maand - woorden - korte vorm

en: Month - leading zeros
nl: Maand - voorloopnullen

en: Month
nl: Maand

en: Day - words - full form
nl: Dag - woorden - volledige vorm

en: Day - words - short form
nl: Dag - woorden - korte vorm

en: Day - leading zeros
nl: Dag - voorloopnullen

en: Day
nl: Dag

en: Date parameters
nl: Datum parameters

en: Atom feed URL
nl: URL voor Atom feed

en: Active theme's directory
nl: Folder van actief thema

en: Active theme's stylesheet URL
nl: Stijlsheet URL van actief thema

en: WordPress version
nl: WordPress versie

en: Site character set
nl: Site tekenset

en: Site description
nl: Site beschrijving

en: Site title
nl: Sitetitel

en: Post comments count
nl: Bericht reacties telling

en: Post modified date
nl: Bericht gewijzigd datum

en: Post date
nl: Berichtdatum

en: Post author
nl: Berichtauteur

en: Post excerpt
nl: Bericht samenvatting

en: Post featured image URL
nl: Bericht uitgelichte afbeelding URL

en: Post ID
nl: Bericht ID

en: Short URL of the post/location
nl: Korte URL van het bericht/locatie

en: Title of the post/location
nl: Titel van het bericht/locatie

en: URL of the post/location
nl: URL van het bericht/locatie

en: WordPress information
nl: WordPress informatie

en: Open documentation
nl: Open documentatie

en: To import from other sources like CSV, excel please read the below linked documentation.
nl: Om te importeren uit andere bronnen, zoals CSV, Excel, lees de onderstaande gekoppelde documentatie.

en: Go to import page
nl: Ga naar de importpagina

en: The XML file downloaded through the native export process can be imported via WordPress's own import tool. Navigate to <code>Tools -> Import</code>, install the importer plugin if not installed and run the importer under WordPress section.
nl: Het XML bestand dat is gedownload via het native exportproces, kan worden geïmporteerd via de eigen importtool van WordPress. Navigeer naar <code>Tools -> Import</code>, installeer de importeer plugin als deze niet is geïnstalleerd en voer de importeur uit onder de WordPress sectie.

en: Go to export page
nl: Ga naar de exportpagina

en: WordPress has a native exporter tool which can be used to export shortcoder data. Navigate to <code>Tools -> Export</code> and select "Shortcoder" as the content to export.
nl: WordPress heeft een native exporter gereedschap die kan worden gebruikt om shortcoder gegevens te exporteren. Navigeer naar <code>Tools -> Export</code> en selecteer "Shortcoder" als de inhoud om te exporteren.

en: Documentation
nl: Documentatie

en: Import from other sources
nl: Importeer uit andere bronnen

en: Import
nl: Importeren

en: Export
nl: Exporteren

en: Continue using Shortcoder
nl: Blijf Shortcoder gebruiken

en: Switching editor will refresh the page. Please save your changes before refreshing. Do you want to refresh the page now ?
nl: Als je van editor wisselt, wordt de pagina vernieuwd. Sla je wijzigingen op voordat je vernieuw. Wil je de pagina nu vernieuwen?

en: Tags list navigation
nl: Tags lijst navigatie

en: Tags list
nl: Lijst met tags

en: No tags
nl: Geen tags

en: Not Found
nl: Niet gevonden

en: Search Tags
nl: Zoek tags

en: Popular Tags
nl: Populaire tags

en: Choose from the most used
nl: Kies uit de meest gebruikte

en: Add or remove tags
nl: Tags toevoegen of verwijderen

en: Separate tags with commas
nl: Scheid tags met komma's

en: View Tag
nl: Bekijk tag

en: Update Tag
nl: Update tag

en: Edit Tag
nl: Bewerk label

en: Add New Tag
nl: Nieuwe tag toevoegen

en: New Tag Name
nl: Nieuwe tagnaam

en: Parent Tag:
nl: Hoofd tag:

en: Parent Tag
nl: Hoofd tag

en: All Tags
nl: Alle tags

en: Filter shortcodes list
nl: Filter shortcodes lijst

en: Shortcodes list navigation
nl: Navigatie door shortcodes

en: Shortcodes list
nl: Shortcodes lijst

en: Uploaded to this shortcode
nl: Geüpload naar deze shortcode

en: Insert into shortcode
nl: In shortcode invoegen

en: Use as featured image
nl: Gebruik als uitgelichte afbeelding

en: Remove featured image
nl: Uitgelichte afbeelding verwijderen

en: Set featured image
nl: Uitgelichte afbeelding instellen

en: Featured Image
nl: Uitgelichte afbeelding

en: Not found in Trash
nl: Niet gevonden in prullenbak

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: Search Shortcode
nl: Zoek shortcode

en: View Shortcodes
nl: Bekijk shortcodes

en: View Shortcode
nl: Bekijk shortcode

en: Edit Shortcode
nl: Bewerk shortcode

en: New Shortcode
nl: Nieuwe shortcode

en: All Shortcodes
nl: Alle shortcodes

en: Parent Shortcode:
nl: Hoofd shortcode:

en: Shortcode Attributes
nl: Shortcode attributen

en: Shortcode Archives
nl: Shortcode archieven

en: Only alphabets, numbers, underscore and hyphens are allowed. Cannot be empty.
nl: Alleen alfabetten, cijfers, onderstrepingstekens en koppeltekens zijn toegestaan. Kan niet leeg zijn.

en: Insert custom field
nl: Voeg een aangepast veld in

en: Enter custom field name
nl: Voer een aangepaste veldnaam in

en: Custom Fields
nl: Aangepaste velden

en: Only alphabets, numbers, underscores and hyphens are allowed. Custom parameters are case insensitive
nl: Alleen alfabetten, cijfers, underscores en koppeltekens zijn toegestaan. Aangepaste parameters zijn hoofdletterongevoelig

en: Insert parameter
nl: Parameter invoegen

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: Enter custom parameter name
nl: Voer de aangepaste parameternaam in

en: Custom parameter
nl: Aangepaste parameter

en: Insert shortcode parameters
nl: Shortcode parameters invoegen

en: Switch editor
nl: Wissel van editor

en: Visual editor
nl: Visuele editor

en: Text editor
nl: Teksteditor

en: Select the devices where the shortcode should be executed. Note: If any caching plugin is used, a separate caching for desktop and mobile might be required.
nl: Selecteer de apparaten waarop de shortcode moet worden uitgevoerd. Opmerking: als een caching plugin wordt gebruikt, is mogelijk een afzonderlijke caching voor desktop en mobiel vereist.

en: Execute shortcode on devices
nl: Voer shortcode uit op apparaten

en: Select to disable the shortcode from executing for administrators.
nl: Selecteer om de uitvoering van de shortcode voor beheerders uit te schakelen.

en: Disable shortcode for administrators
nl: Schakel shortcode uit voor beheerders

en: Select to disable the shortcode from executing in all the places where it is used.
nl: Selecteer om te voorkomen dat de shortcode wordt uitgevoerd op alle plaatsen waar deze wordt gebruikt.

en: Name of the shortcode to display when it is listed
nl: Naam van de shortcode die moet worden weergegeven wanneer deze wordt weergegeven

en: Display name
nl: Weergavenaam

en: Shortcode settings
nl: Shortcode instellingen

en: Your shortcode
nl: Je shortcode

en: Enter shortcode name
nl: Voer de shortcode naam in

en: Name of the shortcode. Allowed characters are alphabets, numbers, hyphens and underscore.
nl: Naam van de shortcode. Toegestane tekens zijn alfabetten, cijfers, koppeltekens en onderstrepingstekens.

en: No shortcodes match search term !
nl: Er zijn geen shortcodes die overeenkomen met de zoekterm!

en: Has enclosed content parameter
nl: Heeft ingesloten inhoudsparameter

en: Insert shortcode
nl: Voeg shortcode in

en: No parameters present in this shortcode
nl: Geen parameters aanwezig in deze shortcode

en: Available parameters
nl: Beschikbare parameters

en: Insert
nl: Invoegen

en: Copy
nl: Kopiëren

en: Insert shortcode to editor
nl: Voeg shortcode toe aan editor

note: Description of the plugin
en: Shortcoder plugin allows to create a custom shortcodes for HTML, JavaScript and other snippets. Now the shortcodes can be used in posts/pages and the snippet will be replaced in place.
nl: Met de Shortcoder plugin kan je aangepaste shortcodes maken voor HTML, JavaScript en andere snippets. Nu kunnen de shortcodes worden gebruikt in berichten/pagina's en wordt de snippet in zijn plaats vervangen.

en: Temporarily disable shortcode
nl: Shortcode tijdelijk uitschakelen

en: Update Shortcode
nl: Shortcode updaten

en: Create shortcode
nl: Maak een shortcode

en: Create Shortcode
nl: Shortcode maken
