Plugins - Redirection - Stable (latest release) - en to pl translation catalogue (599 entries)

en: %1d of %1d selected. {{all}}Clear All.{{/all}}
pl: Wybrano %1d z %1d. {{all}}Wyczyść wszystko.{{/all}}

en: %1d of %1d selected. {{all}}Select All.{{/all}}
pl: Wybrano %1d z %1d. {{all}}Zaznacz wszystko.{{/all}}

en: %s item | %s items
pl[0]: %s element
pl[1]: %s elementy
pl[2]: %s elementów

en: (Example) The source URL is your old or original URL
pl: (Przykład) Adres URL źródłowy to Twój stary lub oryginalny adres URL

en: (Example) The target URL is the new URL
pl: (Przykład) Docelowy adres URL to nowy adres URL

en: (IP logging level)
pl: (poziom logowania IP)

en: (beta) Enable caching of redirects via WordPress object cache. Can improve performance. Requires an object cache.
pl: (beta) Włącz buforowanie przekierowań za pomocą pamięci podręcznej obiektów WordPress. Może poprawić wydajność. Wymaga pamięci podręcznej obiektów.

en: (time to keep logs for)
pl: (czas na prowadzenie dzienników)

en: 301 - Moved Permanently
pl: 301 - Przeniesiony na stałe

en: 302 - Found
pl: 302 - Znaleziono

en: 303 - See Other
pl: 303 - Zobacz inne

en: 304 - Not Modified
pl: 304 - Niezmodyfikowano

en: 307 - Temporary Redirect
pl: 307 - Przekierowanie tymczasowe

en: 308 - Permanent Redirect
pl: 308 - Stałe przekierowanie

en: 400 - Bad Request
pl: 400 - Błędne żądanie

en: 401 - Unauthorized
pl: 401 - Nieautoryzowane

en: 403 - Forbidden
pl: 403 - Zabronione

en: 404 - Not Found
pl: 404 - Nie znaleziono

en: 404 Logs
pl: Dzienniki błędów 404

en: 404 deleted
pl: 404 usunięto

en: 404 errors
pl: Błędy 404

en: 404s
pl: 404-ki

en: 410 - Gone
pl: 410 - Zniknął

en: 418 - I'm a teapot
pl: 418 - Jestem czajniczkiem

en: 451 - Unavailable For Legal Reasons
pl: 451 - Niedostępny z przyczyn prawnych

en: 500 - Internal Server Error
pl: 500 - Wewnętrzny błąd serwera

en: 501 - Not implemented
pl: 501 - Nie wdrożono

en: 502 - Bad Gateway
pl: 502 - Zła bramka

en: 503 - Service Unavailable
pl: 503 - Usługa niedostępna

en: 504 - Gateway Timeout
pl: 504 - Limit czasu bramy

en: <code>Redirectioni10n</code> is not defined. This usually means another plugin is blocking Redirection from loading. Please disable all plugins and try again.
pl: <code>Przekierowaniei10n</code> nie jest zdefiniowane. Zazwyczaj oznacza to, że inna wtyczka blokuje wczytywanie przekierowania. Wyłącz wszystkie wtyczki i spróbuj ponownie.

en: A day
pl: Dzień

en: A month
pl: Miesiąc

en: A security plugin (e.g Wordfence)
pl: Wtyczka bezpieczeństwa (np. Wordfence)

en: A security plugin or firewall is blocking access. You will need to whitelist the REST API.
pl: Wtyczka bezpieczeństwa lub firewall blokuje dostęp. Będziesz musiał umieścić interfejs REST API na białej liście.

en: A server firewall or other server configuration (e.g OVH)
pl: Zapora sieciowa serwera lub inna konfiguracja serwera (np. OVH)

en: A simple redirect involves setting a {{strong}}source URL{{/strong}} (the old URL) and a {{strong}}target URL{{/strong}} (the new URL). Here's an example:
pl: Proste przekierowanie polega na ustawieniu {{strong}}źródłowego adresu URL{{/strong}} (starego adresu URL) i {{strong}}docelowego adresu URL{{/strong}} (nowego adresu URL). Oto przykład:

en: A site alias is another domain that you want to be redirected to this site. For example, an old domain, or a subdomain. This will redirect all URLs, including WordPress login and admin.
pl: Alias ​​witryny to inna domena, którą chcesz przekierować do tej witryny. Na przykład stara domena lub subdomena. Spowoduje to przekierowanie wszystkich adresów URL, w tym logowania i administratora WordPressa.

en: A unique token allowing feed readers access to Redirection log RSS (leave blank to auto-generate)
pl: Unikalny token pozwalający czytnikom treści na dostęp przez RSS do logów wtyczki (pozostaw puste by wygenerować automatycznie)

en: A week
pl: Tydzień

en: Accept Language
pl: Akceptuj język

en: Action Type
pl: Rodzaj akcji

en: Add Alias
pl: Dodaj alias

en: Add CORS Presets
pl: Dodaj ustawienia wstępne CORS

en: Add File
pl: Dodaj plik

en: Add Group
pl: Dodaj grupę

en: Add Header
pl: Dodaj nagłówek

en: Add New
pl: Dodaj nowy

en: Add Permalink
pl: Dodaj bezpośredni odnośnik

en: Add Redirect
pl: Dodaj przekierowanie

en: Add Security Presets
pl: Dodaj ustawienia wstępne zabezpieczeń

en: Add new redirection
pl: Dodaj nowe przekierowanie

en: Add www to domain - {{code}}%(site)s{{/code}} ⇒ {{code}}%(siteWWW)s{{/code}}
pl: Dodaj www do domeny - {{code}}%(site)s{{/code}} ⇒ {{code}}%(siteWWW)s{{/code}}

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Agent Info
pl: Informacje o agencie

en: Aliased Domain
pl: Alias domeny

en: All
pl: Wszystko

en: All groups
pl: Wszystkie grupy

en: All imports will be appended to the current database - nothing is merged.
pl: Wszystkie importy zostaną dołączone do bieżącej bazy danych - nic nie zostanie scalone.

en: All redirects have a valid group
pl: Wszystkie przekierowania mają prawidłową grupę

en: All tables present
pl: Wszystkie tabele obecne

en: Also check if your browser is able to load <code>redirection.js</code>:
pl: Sprawdź również, czy Twoja przeglądarka jest w stanie wczytać <code>redirection.js</code>:

en: An error page was returned. This is unlikely to be a problem with Redirection. {{support}}What does this mean?{{/support}}.
pl: Zwrócono stronę błędu. Jest mało prawdopodobne, że jest to problem z przekierowaniem. {{support}}Co to oznacza?{{/support}}.

en: An hour
pl: Godzina

en: An unknown error occurred.
pl: Wystąpił nieznany błąd.

en: An unknown errorm
pl: Nieznany błąd

en: Anchor values are not sent to the server and cannot be redirected.
pl: Wartości zakotwiczenia nie są wysyłane do serwera i nie mogą zostać przekierowane.

en: Anonymize IP (mask last part)
pl: Anonimizuj adres IP (zamaskuj ostatnią część)

en: Apache redirects
pl: Przekierowania Apache

en: Applies to all redirections unless you configure them otherwise.
pl: Dotyczy wszystkich przekierowań, chyba że skonfigurujesz je inaczej.

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Are you sure want to delete all %d matching items?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć wszystkie %d pasujących elementów?

en: Are you sure you want to delete the selected items?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć wybrane elementy?

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete the %d selected items?
pl[0]: Czy na pewno chcesz usunąć ten element?
pl[1]: Czy na pewno chcesz usunąć te elementy?
pl[2]: Czy na pewno chcesz usunąć te elementy?

en: Are you sure you want to import from %s?
pl: Czy na pewno chcesz importować z %s?

en: Area
pl: Region

en: Auto-generate URL
pl: Auto-generowanie URL

en: Automatically upgrade on admin pages
pl: Automatyczna aktualizacja na stronach administracyjnych

en: Bad data
pl: Złe dane

en: Basic Setup
pl: Podstawowa konfiguracja

en: Block IP
pl: Blokuj adres IP

en: Browser
pl: Przeglądarka

en: Bulk Actions
pl: Działanie zbiorcze

en: CSV does not include all information, and everything is imported/exported as "URL only" matches. Use the JSON format for a full set of data.
pl: Plik CSV nie zawiera wszystkich informacji, a wszystko jest importowane/eksportowane jako dopasowania „tylko adres URL”. Użyj formatu JSON, aby uzyskać pełny zestaw danych.

en: Cached Redirection detected
pl: Wykryto przekierowanie w pamięci podręcznej

en: Caching software (e.g Cloudflare)
pl: Oprogramowanie do buforowania (np. Cloudflare)

en: Can you access your {{api}}REST API{{/api}} without it redirecting?.
pl: Czy możesz uzyskać dostęp do swojego {{api}}REST API{{/api}} bez przekierowania?.

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Canonical Settings
pl: Ustawienia kanoniczne

en: Capture HTTP header information with logs (except cookies). It may include user information, and could increase your log size.
pl: Przechwytuj informacje z nagłówka HTTP za pomocą logów (z wyjątkiem plików ciasteczka). Mogą one zawierać informacje o użytkowniku i mogą zwiększyć rozmiar logów.

en: Case insensitive matches (i.e. {{code}}/Exciting-Post{{/code}} will match {{code}}/exciting-post{{/code}})
pl: Dopasowania bez uwzględniania wielkości liter (np. {{code}}/Exciting-Post{{/code}} będzie pasować do {{code}}/exciting-post{{/code}})

en: Check
pl: Sprawdź

en: Check Again
pl: Sprawdź ponownie

en: Check Redirect
pl: Sprawdź przekierowanie

en: Check a URL is being redirected
pl: Sprawdź, czy adres URL jest przekierowywany

en: Check redirect for: {{code}}%s{{/code}}
pl: Sprawdź przekierowanie dla: {{code}}%s{{/code}}

en: Check your {{link}}Site Health{{/link}} and fix any issues.
pl: Sprawdź stan {{link}}swojej witryny {{/link}} i napraw wszystkie problemy.

en: City
pl: Miasto

en: Click "Finished! 🎉" when finished.
pl: Kliknij "Gotowe! 🎉" po zakończeniu.

en: Click 'Add File' or drag and drop here.
pl: Kliknij "Dodaj plik" lub przeciągnij i upuść tutaj.

en: Close
pl: Zamknij

en: Code
pl: Kod

en: Comma separated list of languages to match against (i.e. da, en-GB)
pl: Oddzielona przecinkami lista języków do dopasowania (np. da, en-GB)

en: Compact Display
pl: Wyświetlacz kompaktowy

en: Complete data (JSON)
pl: Kompletne dane (JSON)

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Cookie
pl: Ciasteczko

en: Cookie name
pl: Nazwa pliku ciasteczka

en: Cookie value
pl: Wartość pliku ciasteczka

en: Count
pl: Liczba

en: Create An Issue
pl: Utwórz problem

en: Create Issue
pl: Utwórz problem

en: Create associated redirect (added to end of URL)
pl: Utwórz powiązane przekierowanie (dodane na końcu adresu URL)

en: Create basic data
pl: Utwórz podstawowe dane

en: Current Page
pl: Bieżąca strona

en: Custom
pl: Własne

en: Custom Display
pl: Wyświetlacz własny

en: Custom Header
pl: Własny nagłówek

en: Data Upgrade
pl: Aktualizacja danych

en: Database problem
pl: Problem z bazą danych

en: Database tables
pl: Tabele bazy danych

en: Database version
pl: Wersja bazy danych

en: Date
pl: Data

en: Debug Information
pl: Informacje o debugowaniu

en: Decide how Redirection updates itself, if needed.
pl: W razie potrzeby zdecyduj, w jaki sposób Przekierowanie się aktualizuje.

en: Default REST API
pl: Domyślny interfejs API REST

en: Default URL settings
pl: Domyślne ustawienia adresu URL

en: Default WordPress "old slugs"
pl: Domyślne „stare uproszczone nazwy” WordPressa

en: Default query matching
pl: Domyślne dopasowanie zapytań

en: Delete
pl: Usuń

en: Delete Log Entries
pl: Usuń wpisy dziennika

en: Delete Redirection
pl: Usuń przekierowanie

en: Delete logs for these entries
pl: Usuń logi dla tych wpisów

en: Delete logs for this entry
pl: Usuń logi dla tego wpisu

en: Delete the plugin - are you sure?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć wtyczkę?

en: Deleting the plugin will remove all your redirections, logs, and settings. Do this if you want to remove the plugin for good, or if you want to reset the plugin.
pl: Usunięcie wtyczki spowoduje usunięcie wszystkich przekierowań, dzienników i ustawień. Zrób to, jeśli chcesz trwale usunąć wtyczkę lub chcesz ją zresetować.

en: Describe the purpose of this redirect (optional)
pl: Opisz cel tego przekierowania (opcjonalnie)

en: Device
pl: Urządzenie

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Disabled! Detected PHP %1$s, need PHP %2$s+
pl: Wyłączone! Wykryto PHP %1$s, potrzebne PHP %2$s+

en: Display All
pl: Wyświetl wszystko

en: Do not change unless advised to do so!
pl: Nie zmieniać, jeśli nie jest to zalecane!

en: Do nothing (ignore)
pl: Nie rób nic (ignoruj)

en: Domain
pl: Domena

en: Don't set a preferred domain - {{code}}%(site)s{{/code}}
pl: Nie ustawiaj preferowanej domeny - {{code}}%(site)s{{/code}}

en: Double-check the file is the correct format!
pl: Sprawdź dokładnie, czy plik ma poprawny format!

en: Download
pl: Pobierz

en: Edit
pl: Edytuj

en: Email
pl: E-mail

en: Enable
pl: Włącz

en: Enabled
pl: Włączone

en: Engine
pl: Silnik

en: Enter IP addresses (one per line)
pl: Wpisz adresy IP (jeden w każdym wierszu)

en: Enter full URL, including http:// or https://
pl: Wprowadź pełen adres URL, wraz z http:// lub https://

en: Enter old permalinks structures to automatically migrate them to your current one.
pl: Wpisz stare struktury bezpośrednich odnośników, aby automatycznie przenieść je do bieżącej struktury.

en: Enter role or capability value
pl: Wpisz wartość roli lub możliwości

en: Enter server URL to match against
pl: Wpisz adres URL serwera, z którym chcesz porównać

en: Error
pl: Błąd

en: Error (404)
pl: Błąd (404)

en: Everything
pl: Wszystko

en: Exact - matches the query parameters exactly defined in your source, in any order
pl: Dokładne – dokładnie odpowiada parametrom zapytania zdefiniowanym w źródle, w dowolnej kolejności

en: Exact Query
pl: Dokładne zapytanie

en: Exact match
pl: Dokładne dopasowanie

en: Exact match in any order
pl: Dokładne dopasowanie w dowolnej kolejności

en: Exclude from logs
pl: Wykluczenie z dzienników

en: Export
pl: Eksport

en: Export 404
pl: Eksport 404

en: Export redirect
pl: Przekierowanie eksportu

en: Export to CSV, Apache .htaccess, Nginx, or Redirection JSON. The JSON format contains full information, and other formats contain partial information appropriate to the format.
pl: Eksport do CSV, Apache .htaccess, Nginx, lub Redirection JSON. Format JSON zawiera pełną informację, a pozostałe formaty zawierają częściową informację odpowiednią dla danego formatu.

en: Feed Readers
pl: Czytniki kanałów

en: File selected
pl: Wybrano plik

en: Filter Name
pl: Nazwa filtra

en: Filter by IP
pl: Filtruj wg IP

en: Filter on: %(type)s
pl: Filtruj według: %(type)s

en: Filters
pl: Filtry

en: Finish Setup
pl: Zakończ konfigurację

en: Finished importing
pl: Zakończono importowanie

en: Finished! 🎉
pl: Zakończono! 🎉

en: First page
pl: Pierwsza strona

en: First you will be asked a few questions, and then Redirection will set up your database.
pl: Najpierw zostaniesz poproszony o odpowiedź na kilka pytań, a następnie Przekierowanie skonfiguruje Twoją bazę danych.

en: For example "/amp"
pl: Na przykład "/amp"

en: Force a redirect from HTTP to HTTPS - {{code}}%(site)s{{/code}} ⇒ {{code}}%(siteHTTPS)s{{/code}}
pl: Wymuś przekierowanie z HTTP na HTTPS - {{code}}%(site)s{{/code}} ⇒ {{code}}%(siteHTTPS)s{{/code}}

en: Forever
pl: Na zawsze

en: Full IP logging
pl: Pełne logowanie IP

en: Full documentation can be found on the {{link}}Redirection website.{{/link}}
pl: Całość dokumentacji znajdziesz na {{link}}stronie wtyczki Redirection.{{/link}}

en: Full documentation for Redirection can be found at {{site}}https://redirection.me{{/site}}. If you have a problem please check the {{faq}}FAQ{{/faq}} first.
pl: Pełną dokumentację Przekierowania można znaleźć na stronie {{site}}https://redirection.me{{/site}}. W razie problemów prosimy najpierw zapoznać się z sekcją {{faq}}FAQ{{/faq}}.

en: General
pl: Ogólne

en: Geo IP
pl: Geograficzny dres IP

en: Geo IP Error
pl: Błąd geograficznego adresu IP

en: Geo Info
pl: Informacje geograficzne

en: Geo Location
pl: Dane geolokalizacyjne

en: Go back
pl: Wróć

en: Good
pl: Dobrze

en: Group
pl: Grupa

en: Group by IP
pl: Grupuj po adresie IP

en: Group by URL
pl: Grupuj po adresie URL

en: Group by user agent
pl: Grupuj według agentów użytkownika

en: Group saved
pl: Grupa zapisana

en: Groups
pl: Grupy

en: HTTP Cache Header
pl: Nagłówek pamięci podręcznej HTTP

en: HTTP Header
pl: Nagłówek HTTP

en: HTTP Headers
pl: Nagłówki HTTP

en: HTTP Status Code
pl: Kod statusu HTTP

en: HTTP code
pl: Kod HTTP

en: Header
pl: Nagłówek

en: Header name
pl: Nazwa nagłówka

en: Header value
pl: Wartość nagłówka

en: Hide
pl: Ukryj

en: Hits
pl: Odsłony

en: How Redirection uses the REST API - don't change unless necessary
pl: W jaki sposób Przekierowanie korzysta z interfejsu API REST – nie zmieniaj, chyba że jest to konieczne

en: How do I use this plugin?
pl: Jak używać tej wtyczki?

en: How long to cache redirected 301 URLs (via "Expires" HTTP header)
pl: Jak długo buforować przekierowane adresy URL 301 (za pomocą nagłówka HTTP „Expires”)

en: I need support!
pl: Potrzebuję wsparcia!

en: I'd like to support some more.
pl: Chciałbym wesprzeć jeszcze więcej.

en: I'm a nice person and I have helped support the author of this plugin
pl: Jestem miłą osobą i wsparłem(am) autora tej wtyczki

en: IP Headers
pl: Nagłówki IP

en: IP Logging
pl: Logowanie IP

en: If that did not help then {{strong}}create an issue{{/strong}} or send it in an {{strong}}email{{/strong}}.
pl: Jeśli to nie pomoże, {{strong}}utwórz zgłoszenie{{/strong}} lub wyślij je na adres {{strong}}e-mail{{/strong}}.

en: If that doesn't help, open your browser's error console and create a {{link}}new issue{{/link}} with the details.
pl: Jeśli to nie pomoże, otwórz konsolę błędów przeglądarki i utwórz {{link}}nowy problem{{/link}}, podając szczegóły.

en: If the magic button doesn't work then you should read the error and see if you can fix it manually, otherwise follow the 'Need help' section below.
pl: Jeśli przycisk magiczny nie działa, przeczytaj opis błędu i sprawdź, czy możesz go naprawić ręcznie. W przeciwnym razie postępuj zgodnie z sekcją „Potrzebuję pomocy” poniżej.

en: If this is not expected then this {{support}}support page{{/support}} may help.
pl: Jeśli nie jest to oczekiwane, pomocna może okazać się ta {{support}}strona pomocy{{/support}}.

en: If you are using WordPress 5.2 or newer then look at your {{link}}Site Health{{/link}} and resolve any issues.
pl: Jeśli używasz WordPressa 5.2 lub nowszego, sprawdź {{link}}stan swojej witryny{{/link}} i rozwiąż wszelkie problemy.

en: If you are using a caching system such as Cloudflare then please read this:
pl: Jeśli korzystasz z systemu buforowania, takiego jak Cloudflare, przeczytaj to:

en: If you are using a page caching plugin or service (CloudFlare, OVH, etc) then you can also try clearing that cache.
pl: Jeśli używasz wtyczki lub usługi buforującej strony (CloudFlare, OVH itp.), możesz także spróbować wyczyścić pamięć podręczną.

en: If you change the permalink in a post or page then Redirection can automatically create a redirect for you.
pl: Jeśli zmienisz bezpośredni odnośnik we wpisie lub na stronie, Przekierowanie może automatycznie utworzyć przekierowanie.

en: If you do experience a problem then please consult your plugin documentation, or try contacting your host support. This is generally {{link}}not a problem caused by Redirection{{/link}}.
pl: Jeśli wystąpi problem, zapoznaj się z dokumentacją wtyczki lub skontaktuj się z pomocą techniczną swojego hosta. Zazwyczaj {{link}}nie jest to problem spowodowany przez przekierowanie{{{/link}}.

en: If you do not complete the manual install you will be returned here.
pl: Jeżeli nie ukończysz instalacji ręcznej, zostaniesz przekierowany tutaj.

en: If you think Redirection is at fault then create an issue.
pl: Jeśli uważasz, że wina leży po stronie Przekierowania, zgłoś problem.

en: If you want to redirect everything please use a site relocation or alias from the Site page.
pl: Jeśli chcesz przekierować wszystko, użyj relokacji witryny lub aliasu ze strony Witryna.

en: If you want to report a bug please read the {{report}}Reporting Bugs{{/report}} guide.
pl: Jeśli chcesz zgłosić błąd, zapoznaj się z poradnikiem {{report}}Zgłaszanie błędów{{/report}}.

en: If you want to submit information that you don't want in a public repository then send it directly via {{email}}email{{/email}} - include as much information as you can!
pl: Jeśli chcesz przesłać informacje, których nie chcesz udostępniać publicznie, wyślij je bezpośrednio na adres {{email}}email{{/email}} - podaj jak najwięcej informacji!

en: If you want to {{support}}ask for support{{/support}} please include these details:
pl: Jeśli chcesz {{support}}poprosić o wsparcie{{/support}}, podaj następujące szczegóły:

en: If your browser is behaving differently then you should clear your browser cache.
pl: Jeśli Twoja przeglądarka zachowuje się inaczej, wyczyść pamięć podręczną przeglądarki.

en: If your site needs special database permissions, or you would rather do it yourself, you can manually run the following SQL.
pl: Jeśli Twoja witryna wymaga specjalnych uprawnień do bazy danych lub wolisz zrobić to samodzielnie, możesz ręcznie uruchomić poniższe polecenie SQL.

en: Ignore & Pass Query
pl: Zignoruj i przepuść zapytanie

en: Ignore & pass parameters to the target
pl: Ignorowanie i przekazywanie parametrów do celu

en: Ignore - as exact, but ignores any query parameters not in your source
pl: Ignoruj ​​– tak samo dokładnie, ale ignoruje wszystkie parametry zapytania, których nie ma w źródle

en: Ignore Case
pl: Ignoruj ​​przypadek

en: Ignore Query
pl: Zignoruj zapytanie

en: Ignore Slash
pl: Zignoruj ukośnik

en: Ignore URL
pl: Ignoruj adres URL

en: Ignore all parameters
pl: Ignorowanie wszystkich parametrów

en: Ignore all query parameters
pl: Ignorowanie wszystkich parametrów zapytania

en: Ignore and pass all query parameters
pl: Ignorowanie i przekazywanie wszystkich parametrów zapytania

en: Ignore trailing slashes (i.e. {{code}}/exciting-post/{{/code}} will match {{code}}/exciting-post{{/code}})
pl: Zignoruj ​​końcowe ukośniki (np. {{code}}/exciting-post/{{/code}} będzie pasować do {{code}}/exciting-post{{/code}})

en: Import Existing Redirects
pl: Importuj istniejące przekierowania

en: Import a CSV, .htaccess, or JSON file.
pl: Importuj plik CSV, .htaccess lub JSON.

en: Import finished.
pl: Import zakończony.

en: Import from %s
pl: Importuj z %s

en: Import to group
pl: Import do grupy

en: Import/Export
pl: Import/Eksport

en: Importing
pl: Importowanie

en: Importing existing redirects from WordPress or other plugins is a good way to get started with Redirection. Check each set of redirects you wish to import.
pl: Importowanie istniejących przekierowań z WordPressa lub innych wtyczek to dobry sposób na rozpoczęcie korzystania z funkcji przekierowań. Zaznacz każdy zestaw przekierowań, który chcesz zaimportować.

en: Importing failed.
pl: Importowanie nie powiodło się.

en: Include these details in your report along with a description of what you were doing and a screenshot.
pl: Dołącz do raportu te szczegóły, opis wykonywanych czynności i zrzut ekranu.

en: Install Redirection tables
pl: Zainstaluj tabele Przekierowania

en: Installation Complete
pl: Instalacja ukończona

en: Insufficient database permissions detected. Please give your database user appropriate permissions.
pl: Wykryto niewystarczające uprawnienia do bazy danych. Nadaj użytkownikowi bazy danych odpowiednie uprawnienia.

en: Keep a log of all redirects and 404 errors.
pl: Prowadź dziennik wszystkich przekierowań i błędów 404.

en: Language
pl: Język

en: Last Access
pl: Ostatnio Używano

en: Last Accessed
pl: Ostatni dostęp

en: Last page
pl: Ostatnia strona

en: Leaving before the process has completed may cause problems.
pl: Opuszczenie procesu przed jego zakończeniem może spowodować problemy.

en: Libraries
pl: Biblioteki

en: Loading, please wait...
pl: Wczytywanie, proszę czekać...

en: Location
pl: Lokalizacja

en: Log
pl: Dziennik

en: Log "external" redirects - those not from Redirection. This can increase your log size and contains no user information.
pl: Loguj "zewnętrzne" przekierowania - te, które nie pochodzą z Redirection. Może to zwiększyć rozmiar dziennika i nie zawiera żadnych informacji o użytkowniku.

en: Log deleted
pl: Dziennik usunięty

en: Log entries (%d max)
pl: Wpisy w dzienniku (maks. %d)

en: Log out, clear your browser cache, and log in again - your browser has cached an old session.
pl: Wyloguj się, wyczyść pamięć podręczną przeglądarki i zaloguj się ponownie - przeglądarka zapisała w pamięci podręcznej starą sesję.

en: Logged In
pl: Zalogowano

en: Logged Out
pl: Wylogowany

en: Logging
pl: Logowanie

en: Logs
pl: Logi

en: Manage all your 301 redirects and monitor 404 errors
pl: Zarządzaj wszystkimi przekierowaniami 301 i monitoruj błędy 404

en: Manual Install
pl: Instalacja ręczna

en: Manual Setup
pl: Ręczna konfiguracja

en: Match
pl: Porównanie

en: Match Type
pl: Typ dopasowania

en: Match against this browser referrer text
pl: Porównaj z tekstem odsyłającym tej przeglądarki

en: Match against this browser user agent
pl: Porównaj z tym agentem użytkownika przeglądarki

en: Matched Target
pl: Dopasowany cel

en: Matches your redirect
pl: Pasuje do Twojego przekierowania

en: Method
pl: Metoda

en: Mobile
pl: Urządzenie przenośne

en: Modified Posts
pl: Zmodyfikowane wpisy

en: Module
pl: Moduł

en: Monitor changes to %(type)s
pl: Monitoruj zmiany w %(type)s

en: Monitor permalink changes in WordPress posts and pages
pl: Monitoruj zmiany bezpośrednich odnośników we wpisach i stronach WordPress

en: More powerful URL matching, including {{regular}}regular expressions{{/regular}}, and {{other}}other conditions{{/other}}
pl: Bardziej wydajne dopasowywanie adresów URL, w tym {{regular}}wyrażenia regularne{{/regular}} i {{other}}inne warunki{{/other}}

en: Name
pl: Nazwa

en: Need help?
pl: Potrzebujesz pomocy?

en: Need to search and replace?
pl: Trzeba wyszukać i zamienić?

en: Never accessed
pl: Nigdy nie uzyskano dostępu

en: Never cache
pl: Nigdy nie buforuj

en: Newsletter
pl: Biuletyn

en: Next page
pl: Następna strona

en: Nginx redirects
pl: Przekierowania Nginx

en: Nginx rewrite rules
pl: Reguły przepisywania Nginx

en: No IP logging
pl: Brak logowania IP

en: No aliases
pl: Brak aliasów

en: No details are known for this address.
pl: Szczegóły dotyczące tego adresu nie są znane.

en: No grouping
pl: Bez grupowania

en: No headers
pl: Brak nagłówków

en: No logs
pl: Brak dzienników

en: No migrated permalinks
pl: Brak migrowanych bezpośrednich odnośników

en: No valid groups, so you will not be able to create any redirects
pl: Brak prawidłowych grup, więc nie będziesz mógł utworzyć żadnych przekierowań

en: No! Don't delete the plugin
pl: Nie! Nie usuwaj wtyczki

en: Not accessed in last month
pl: Brak dostępu w ciągu ostatniego miesiąca

en: Not accessed in last year
pl: Brak dostępu w ciągu ostatniego roku

en: Note it is your responsibility to pass HTTP headers to PHP. Please contact your hosting provider for support about this.
pl: Pamiętaj, że Twoim obowiązkiem jest przekazanie nagłówków HTTP do PHP. Skontaktuj się z dostawcą hostingu, aby uzyskać pomoc w tej sprawie.

en: Note that some HTTP headers are set by your server and cannot be changed.
pl: Należy pamiętać, że niektóre nagłówki HTTP są ustawiane przez serwer i nie można ich zmienić.

en: Note that you will need to set the Apache module path in your Redirection options.
pl: Należy pamiętać o ustawieniu ścieżki modułu Apache w opcjach przekierowania.

en: Note: this is in beta and will only migrate posts. Certain permalinks will not work. If yours does not work then you will need to wait until it is out of beta.
pl: Uwaga: to jest wersja beta i będzie przenosić tylko wpisy. Niektóre bezpośrednie odnośniki nie będą działać. Jeśli Twój odnośnik nie działa, musisz poczekać, aż wyjdzie z wersji beta.

en: Nothing to display.
pl: Nic do wyświetlenia.

en: Once deleted your redirections will stop working. If they appear to continue working then please clear your browser cache.
pl: Po usunięciu przekierowania przestaną działać. Jeśli nadal działają, wyczyść pamięć podręczną przeglądarki.

en: Only the 404 page type is currently supported.
pl: Obecnie obsługiwana jest tylko strona typu 404.

en: Operating System
pl: System operacyjny

en: Options
pl: Opcje

en: Options on this page can cause problems if used incorrectly. You can {{link}}temporarily disable them{{/link}} to make changes.
pl: Opcje na tej stronie mogą powodować problemy, jeśli zostaną użyte nieprawidłowo. Możesz je {{link}}tymczasowo wyłączyć{{/link}}, aby wprowadzić zmiany.

en: Page Type
pl: Rodzaj strony

en: Page was loaded.
pl: Strona została wczytana.

en: Pass - as ignore, but also copies the query parameters to the target
pl: Przekaż - jako ignoruj, ale kopiuje również parametry zapytania do celu

en: Pass-through
pl: Bez przekierowania

en: Permalink Migration
pl: Migracja bezpośredniego odnośnika

en: Permalinks
pl: Bezpośrednie odnośniki

en: Plain
pl: Zwykły

en: Please add migrated permalinks to the Site page under the "Permalink Migration" section.
pl: Proszę dodać przeniesione bezpośrednie odnośniki do strony witryny w sekcji „Migracja bezpośrednich odnośników”.

en: Please check the {{link}}support site{{/link}} before proceeding further.
pl: Przed kontynuacją sprawdź {{link}}stronę pomocy{{/link}}.

en: Please clear your browser cache and reload this page.
pl: Wyczyść pamięć podręczną przeglądarki i odśwież tę stronę.

en: Please complete your <a href="%s">Redirection setup</a> to activate the plugin.
pl: Aby włączyć wtyczkę, należy ukończyć <a href="%s">konfigurację przekierowania</a>.

en: Please do not try and redirect all your 404s - this is not a good thing to do.
pl: Proszę nie próbować przekierowywać wszystkich komunikatów 404 – nie jest to dobre rozwiązanie.

en: Please enable JavaScript
pl: Proszę włączyć JavaScript

en: Please note that Redirection requires the WordPress REST API to be enabled. If you have disabled this then you won't be able to use Redirection
pl: Pamiętaj, że funkcja przekierowania wymaga włączonego interfejsu API REST WordPress. Jeśli wyłączysz tę funkcję, nie będziesz mógł korzystać z funkcji przekierowania.

en: Please note that any support is provide on as-time-is-available basis and is not guaranteed. I do not provide paid support.
pl: Proszę pamiętać, że wszelkie wsparcie jest świadczone w miarę dostępności czasu i nie jest gwarantowane. Nie udzielam wsparcia odpłatnie.

en: Please remain on this page until complete.
pl: Proszę pozostać na tej stronie, aż do zakończenia.

en: Please review your data and try again.
pl: Proszę przejrzeć swoje dane i spróbować ponownie.

en: Please see the <a href="https://redirection.me/support/problems/">list of common problems</a>.
pl: Proszę zapoznać się z <a href="https://redirection.me/support/problems/">listą typowych problemów</a>.

en: Please take a moment to consult the {{support}}support site{{/support}} for information about how to use Redirection.
pl: Prosimy poświęcić chwilę na zapoznanie się ze stroną {{support}}pomocy technicznej{{/support}}, aby uzyskać informacje o sposobie korzystania z Przekierowania.

en: Please upgrade your database
pl: Zaktualizuj swoją bazę danych

en: Please wait, importing.
pl: Proszę czekać, importujemy.

en: Plugin Debug
pl: Debugowanie wtyczek

en: Plugin Importers
pl: Importerzy wtyczek

en: Plugin Status
pl: Stan wtyczki

en: Plugin Support
pl: Wsparcie techniczne wtyczki

en: Pos
pl: Pozycja

en: Position
pl: Pozycja

en: Possible cause
pl: Możliwa przyczyna

en: Post monitor group
pl: Grupa monitorująca wpis

en: Post monitor group is invalid
pl: Grupa monitorująca wpis jest nieprawidłowa

en: Post monitor group is valid
pl: Grupa monitorująca wpis jest ważna

en: Powered by {{link}}redirect.li{{/link}}
pl: Obsługiwane przez {{link}}redirect.li{{/link}}

en: Pre-defined
pl: Wstępnie zdefiniowane

en: Preferred domain
pl: Preferowana domena

en: Prev page
pl: Poprzednia strona

en: Progress: %(complete)d$
pl: Postęp: %(zakończono)d$

en: Query Parameters
pl: Parametry zapytań

en: REST API 404
pl: Błąd 404 REST API

en: RSS Token
pl: Token RSS

en: Raw REST API
pl: Surowy interfejs API REST

en: Read this REST API guide for more information.
pl: Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj ten przewodnik po interfejsie REST API.

en: Ready to begin! 🎉
pl: Gotowi do startu! 🎉

en: Redirect
pl: Przekierowanie

en: Redirect All
pl: Przekieruj wszystko

en: Redirect By
pl: Przekierowanie przez

en: Redirect Caching
pl: Przekierowanie buforowania

en: Redirect Logs
pl: Dzienniki przekierowań

en: Redirect Source
pl: Źródło przekierowania

en: Redirect Tester
pl: Tester przekierowania

en: Redirect to URL
pl: Przekieruj do adresu URL

en: Redirect to random post
pl: Przekieruj do losowego postu

en: Redirected by %1s. {{support}}What does this mean?{{/support}}.
pl: Przekierowano przez %1s. {{support}}Co to oznacza?{{/support}}.

en: Redirected by Redirection.
pl: Przekierowano przez Przekierowanie.

en: Redirected by an unknown agent. {{support}}What does this mean?{{/support}}.
pl: Przekierowanie przez nieznanego agenta. {{support}}Co to oznacza?{{/support}}.

en: Redirection
pl: Przekierowanie

en: Redirection Support
pl: Wsparcie Wtyczki

en: Redirection communicates with WordPress through the WordPress REST API. This is a standard part of WordPress, and you will experience problems if you cannot use it.
pl: Przekierowanie komunikuje się z WordPressem za pośrednictwem interfejsu API REST WordPress. Jest to standardowa część WordPressa i możesz napotkać problemy, jeśli nie będziesz mógł z niej korzystać.

en: Redirection is designed to be used on sites with a few redirects to sites with thousands of redirects.
pl: Przekierowanie jest przeznaczone do stosowania na stronach z niewielką liczbą przekierowań do stron z tysiącami przekierowań.

en: Redirection is free to use - life is wonderful and lovely! It has required a great deal of time and effort to develop and you can help support this development by {{strong}}making a small donation{{/strong}}.
pl: Redirection jest całkowicie bezpłatne - życie jest piękne! Do rozwoju wtyczki wymagane jest sporo czasu i zaangażowania, które wesprzeć możesz {{strong}}przekazując skromną darowiznę{{strong}}.

en: Redirection is not working. Try clearing your browser cache and reloading this page.
pl: Przekierowanie nie działa. Spróbuj wyczyścić pamięć podręczną przeglądarki i odświeżyć tę stronę.

en: Redirection is now installed!
pl: Przekierowanie zostało zainstalowane!

en: Redirection requires WordPress v%1$1s, you are using v%2$2s - please update your WordPress
pl: Przekierowanie wymaga WordPressa w wersji %1$1s, używasz wersji %2$2s - zaktualizuj WordPressa

en: Redirection saved
pl: Przekierowanie zapisane

en: Redirection stores no user identifiable information other than what is configured above. It is your responsibility to ensure your site meets any applicable {{link}}privacy requirements{{/link}}.
pl: Przekierowanie nie przechowuje żadnych informacji identyfikujących użytkownika poza tymi, które zostały skonfigurowane powyżej. Twoim obowiązkiem jest zapewnienie, że Twoja witryna spełnia wszelkie obowiązujące {{link}}wymagania dotyczące prywatności{{/link}}.

en: Redirection uses the {{link}}WordPress REST API{{/link}} to communicate with WordPress. This is enabled and working by default. Sometimes the REST API is blocked by:
pl: Przekierowanie wykorzystuje {{link}}interfejs API REST WordPress{{/link}} do komunikacji z WordPressem. Jest on domyślnie włączony i działa. Czasami interfejs API REST jest blokowany przez:

en: Redirection's database needs to be updated - <a href="%1$1s">click to update</a>.
pl: Baza danych przekierowania wymaga aktualizacji - <a href="%1$1s">kliknij, aby zaktualizować</a>.

en: Redirections
pl: Przekierowania

en: Redirects
pl: Przekierowania

en: Redirects added to an Apache group can be saved to an {{code}}.htaccess{{/code}} file by adding the full path here. For reference, your WordPress is installed to {{code}}%(installed)s{{/code}}.
pl: Przekierowania dodane do grupy Apache można zapisać w pliku {{code}}.htaccess{{/code}}, dodając tutaj pełną ścieżkę. Dla porównania, Twój WordPress jest zainstalowany w {{code}}%(installed)s{{/code}}.

en: Redirects with invalid groups detected
pl: Wykryto przekierowania z nieprawidłowymi grupami

en: Referrer
pl: Strona odsyłająca

en: Regex
pl: Wyrażenie regularne

en: Regular Expression
pl: Wyrażenie regularne

en: Regular Expressions
pl: Wyrażenia regularne

en: Relative REST API
pl: Względny interfejs API REST

en: Reload the page - your current session is old.
pl: Odśwież stronę - Twoja bieżąca sesja jest stara.

en: Relocate Site
pl: Przeniesienie witryny

en: Relocate to domain
pl: Przeniesienie do domeny

en: Remember to enable the "regex" option if this is a regular expression.
pl: Pamiętaj o włączeniu opcji „regex”, jeśli jest to wyrażenie regularne.

en: Remove www from domain - {{code}}%(siteWWW)s{{/code}} ⇒ {{code}}%(site)s{{/code}}
pl: Usuń www z domeny - {{code}}%(siteWWW)s{{/code}} ⇒ {{code}}%(site)s{{/code}}

en: Request Headers
pl: Nagłówki żądań

en: Reset hits
pl: Resetuj trafienia

en: Retry
pl: Ponów

en: Role
pl: Rola

en: Save
pl: Zapisz

en: Save changes to this group
pl: Zapisz zmiany w tej grupie

en: Saving...
pl: Zapisuję...

en: Search
pl: Szukaj

en: Search IP
pl: Szukaj IP

en: Search URL
pl: Szukaj adres URL

en: Search domain
pl: Szukaj domeny

en: Search exact URL
pl: Wyszukaj dokładny adres URL

en: Search referrer
pl: Wyszukaj odsyłacz

en: Search target URL
pl: Szukaj docelowy adres URL

en: Search title
pl: Tytuł wyszukiwania

en: Search user agent
pl: Szukaj agenta użytkownika

en: Select All
pl: Zaznacz wszystko

en: Selecting this option will delete all redirections, all logs, and any options associated with the Redirection plugin.  Make sure this is what you want to do.
pl: Ta opcja spowoduje usunięcie wszystkich przekierowań, logów i wszelkich opcji dotyczących wtyczki Przekierowania. Upewnij się czy na pewno chcesz to zrobić, zanim klikniesz.

en: Server
pl: Serwer

en: Setting up Redirection
pl: Konfigurowanie przekierowania

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Settings saved
pl: Ustawienia zapisane

en: Show All
pl: Pokaż wszystko

en: Show Full
pl: Pokaż pełny

en: Show Problems
pl: Pokaż problemy

en: Show advanced options
pl: Pokaż opcje zaawansowane

en: Show debug
pl: Pokaż debug

en: Sign up for the tiny Redirection newsletter - a low volume newsletter about new features and changes to the plugin. Ideal if you want to test beta changes before release.
pl: Zapisz się na niewielki biuletyn Przekierowania – biuletyn o niewielkiej liczbie wiadomości, informujący o nowych funkcjach i zmianach we wtyczce. Idealny, jeśli chcesz przetestować zmiany w wersji beta przed premierą.

en: Site
pl: Witryna

en: Site Aliases
pl: Aliasy witryny

en: Site and home URL are inconsistent. Please correct from your Settings > General page: %1$1s is not %2$2s
pl: Adres URL witryny i strony głównej są niespójne. Popraw na stronie Ustawienia > Ogólne: %1$1s to nie %2$2s

en: Site and home are consistent
pl: Witryna i strona domowa są spójne

en: Site and home protocol
pl: Protokół witryny i strony domowej

en: Site headers are added across your site, including redirects. Redirect headers are only added to redirects.
pl: Nagłówki witryny są dodawane w całej witrynie, łącznie z przekierowaniami. Nagłówki przekierowań są dodawane tylko do przekierowań.

en: Skip this stage
pl: Pomiń ten etap

en: Some features you may find useful are
pl: Niektóre funkcje, które mogą okazać się przydatne to:

en: Some other plugin that blocks the REST API
pl: Jakaś inna wtyczka blokująca API REST

en: Some servers may be configured to serve file resources directly, preventing a redirect occurring.
pl: Niektóre serwery mogą być skonfigurowane do bezpośredniej obsługi zasobów plików, co zapobiega wystąpieniu przekierowania.

en: Something is wrong with the server. This is not a problem with Redirection and you will need to resolve the error yourself.
pl: Wystąpił problem z serwerem. Nie jest to problem z przekierowaniem i musisz rozwiązać problem samodzielnie.

en: Something went wrong obtaining this information
pl: Wystąpił błąd podczas uzyskiwania tych informacji

en: Something went wrong obtaining this information. It may work in the future.
pl: Wystąpił błąd podczas uzyskiwania tych informacji. Może zadziałać w przyszłości.

en: Something went wrong when installing Redirection.
pl: Coś poszło nie tak podczas instalacji Redirection.

en: Something went wrong 🙁
pl: Coś poszło nie tak 🙁

en: Sometimes your browser can cache a URL, making it hard to know if it's working as expected. Use this service from {{link}}redirect.li{{/link}} to get accurate results.
pl: Czasami przeglądarka może buforować adres URL, przez co trudno stwierdzić, czy działa on prawidłowo. Skorzystaj z tej usługi dostępnej pod adresem {{link}}redirect.li{{/link}}, aby uzyskać dokładne wyniki.

en: Sorry, something went wrong loading the data - please try again
pl: Przepraszamy, coś poszło nie tak podczas wczytywania danych – spróbuj ponownie

en: Source
pl: Źródło

en: Source URL
pl: Źródłowy adres URL

en: Standard Display
pl: Wyświetlacz standardowy

en: Start Setup
pl: Rozpocznij konfigurację

en: Stop upgrade
pl: Zatrzymaj aktualizację

en: Store IP information for redirects and 404 errors.
pl: Przechowuj informacje o IP dla przekierowań i błędów 404.

en: Storing logs for redirects and 404s will allow you to see what is happening on your site. This will increase your database storage requirements.
pl: Zapisywanie logów przekierowań i błędów 404 pozwoli Ci zobaczyć, co dzieje się na Twojej witrynie. Zwiększy to zapotrzebowanie na miejsce w bazie danych.

en: Storing the IP address allows you to perform additional log actions. Note that you will need to adhere to local laws regarding the collection of data (for example GDPR).
pl: Przechowywanie adresu IP umożliwia wykonywanie dodatkowych czynności związanych z dziennikiem. Pamiętaj, że będziesz musiał przestrzegać lokalnych przepisów dotyczących gromadzenia danych (na przykład RODO).

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: Support
pl: Wsparcie

en: Support 💰
pl: Wesprzyj 💰

en: Table "%s" is missing
pl: Brakuje tabeli „%s”

en: Take a look at the {{link}}plugin status{{/link}}. It may be able to identify and "magic fix" the problem.
pl: Sprawdź {{link}}stan wtyczki{{/link}}. Może to pomóc w zidentyfikowaniu problemu i jego „magicznym rozwiązaniu”.

en: Target
pl: Cel

en: Target URL
pl: Docelowy URL

en: Target URL when matched (empty to ignore)
pl: Adres URL docelowy po dopasowaniu (pusty, aby zignorować)

en: Target URL when not matched (empty to ignore)
pl: Adres URL docelowy w przypadku braku dopasowania (pusty, aby zignorować)

en: Testing - %s$
pl: Testowanie - %s$

en: Thank you for installing and using Redirection v%(version)s. This plugin will allow you to manage 301 redirections, keep track of 404 errors, and improve your site, with no knowledge of Apache or Nginx needed.
pl: Dziękujemy za zainstalowanie i korzystanie z Przekierowania v%(version)s. Ta wtyczka pozwoli Ci zarządzać przekierowaniami 301, śledzić błędy 404 i ulepszać swoją witrynę bez konieczności znajomości Apache'a czy Nginx.

en: Thanks for subscribing! {{a}}Click here{{/a}} if you need to return to your subscription.
pl: Dziękujemy za subskrypcję! {{a}}Kliknij tutaj{{/ a}}, jeśli chcesz powrócić do ustawień subskrypcji.

en: That's all there is to it - you are now redirecting! Note that the above is just an example.
pl: To wszystko – teraz następuje przekierowanie! Pamiętaj, że powyższe to tylko przykład.

en: The Redirection database does not appear to exist. Have you run the above SQL?
pl: Baza danych przekierowania prawdopodobnie nie istnieje. Czy uruchomiłeś powyższy kod SQL?

en: The caret {{code}}^{{/code}} should be at the start. For example: {{code}}%(example)s{{/code}}
pl: Kursor {{code}}^{{/code}} powinien znajdować się na początku. Na przykład: {{code}}%(example)s{{/code}}

en: The companion plugin Search Regex allows you to search and replace data on your site. It also supports Redirection, and is handy if you want to bulk update a lot of redirects.
pl: Wtyczka towarzysząca Search Regex umożliwia wyszukiwanie i zamianę danych w witrynie. Obsługuje również przekierowania i jest przydatna, jeśli chcesz zbiorczo aktualizować wiele przekierowań.

en: The following plugins have been detected.
pl: Wykryto następujące wtyczki.

en: The following redirect plugins were detected on your site and can be imported from.
pl: Na Twojej stronie wykryto następujące wtyczki przekierowujące, z których można je zaimportować.

en: The following tables are missing:
pl: Brakuje następujących tabel:

en: The relative URL you want to redirect from
pl: Względny adres URL, z którego chcesz dokonać przekierowania

en: The source URL should probably start with a {{code}}/{{/code}}
pl: Adres URL źródła powinien prawdopodobnie zaczynać się od {{code}}/{{/code}}

en: The target URL you want to redirect, or auto-complete on post name or permalink.
pl: Docelowy adres URL, który chcesz przekierować, lub nazwa wpisu lub bezpośredni odnośnik, do której chcesz dodać auto uzupełnienie.

en: There are some problems connecting to your REST API. It is not necessary to fix these problems and the plugin is able to work.
pl: Wystąpiły problemy z połączeniem z interfejsem API REST. Nie ma potrzeby ich rozwiązywania, a wtyczka będzie działać poprawnie.

en: There was a problem making a request to your site. This could indicate you provided data that did not match requirements, or that the plugin sent a bad request.
pl: Wystąpił problem z wysłaniem żądania do Twojej witryny. Może to oznaczać, że podałeś dane niezgodne z wymaganiami lub że wtyczka wysłała nieprawidłowe żądanie.

en: These are some options you may want to enable now. They can be changed at any time.
pl: Oto kilka opcji, które warto teraz włączyć. Można je zmienić w dowolnym momencie.

en: This could be a security plugin, or your server is out of memory or has an external error. Please check your server error log
pl: Może to być wtyczka bezpieczeństwa, albo na serwerze brakuje pamięci lub wystąpił błąd zewnętrzny. Sprawdź dziennik błędów serwera.

en: This information is provided for debugging purposes. Be careful making any changes.
pl: Informacje te służą do celów debugowania. Zachowaj ostrożność przy wprowadzaniu jakichkolwiek zmian.

en: This is an IP from a private network. This means it is located inside a home or business network and no more information can be displayed.
pl: To adres IP z sieci prywatnej. Oznacza to, że znajduje się on w sieci domowej lub firmowej i nie można wyświetlić więcej informacji.

en: This is usually fixed by doing one of the following:
pl: Zwykle można to naprawić, wykonując jedną z poniższych czynności:

en: This may be caused by another plugin - look at your browser's error console for more details.
pl: Przyczyną może być inna wtyczka. Aby uzyskać więcej szczegółów, sprawdź konsolę błędów swojej przeglądarki.

en: This will be converted to a server redirect for the domain {{code}}%(server)s{{/code}}.
pl: Zostanie to przekonwertowane na przekierowanie serwera dla domeny {{code}}%(server)s{{/code}}.

en: Timezone
pl: Strefa czasowa

en: Title
pl: Tytuł

en: To match {{code}}?{{/code}} you need to escape it with {{code}}\?{{/code}}
pl: Aby dopasować {{code}}?{{/code}}, należy poprzedzić go znakiem {{code}}\?{{/code}}

en: To prevent a greedy regular expression you can use {{code}}^{{/code}} to anchor it to the start of the URL. For example: {{code}}%(example)s{{/code}}
pl: Aby zapobiec zachłannemu wyrażeniu regularnemu, możesz użyć {{code}}^{{/code}}, aby zakotwiczyć je na początku adresu URL. Na przykład: {{code}}%(example)s{{/code}}

en: Too many regular expressions may impact site performance
pl: Zbyt duża liczba wyrażeń regularnych może mieć wpływ na wydajność witryny

en: Total redirects imported:
pl: Łączna liczba zaimportowanych przekierowań:

en: Track redirect hits and date of last access. Contains no user information.
pl: Śledzenie przekierowań i daty ostatniego dostępu. Nie zawiera żadnych informacji o użytkowniku.

en: Trash
pl: Kosz

en: Try again
pl: Spróbuj ponownie

en: Two months
pl: Dwa miesiące

en: URL
pl: Adres URL

en: URL Monitor
pl: Monitorowanie adresów URL

en: URL Monitor Changes
pl: Zmiany monitora adresu URL

en: URL and HTTP header
pl: Adres URL i nagłówek HTTP

en: URL and IP
pl: Adres URL i IP

en: URL and WordPress page type
pl: Adres URL i rodzaj strony WordPress

en: URL and cookie
pl: Adres URL i plik ciasteczka

en: URL and custom filter
pl: Adres URL i filtr własny

en: URL and language
pl: Adres URL i język

en: URL and login status
pl: URL i status użytkownika

en: URL and referrer
pl: URL i odsyłacz

en: URL and role/capability
pl: Adres URL i rola/możliwość

en: URL and server
pl: Adres URL i serwer

en: URL and user agent
pl: URL i klient użytkownika

en: URL match
pl: Dopasowanie adresu URL

en: URL only
pl: Tylko URL

en: URL options
pl: Opcje adresu URL

en: URL options / Regex
pl: Opcje adresu URL / wyrażenie regularne

en: Unable to check that URL. It may not be valid or accessible.
pl: Nie można sprawdzić tego adresu URL. Może być nieprawidłowy lub niedostępny.

en: Unable to load Redirection
pl: Nie można wczytać Przekierowania

en: Unable to load Redirection ☹️
pl: Nie można wczytać przekierowania ☹️

en: Unable to make request due to browser security. This is typically because your WordPress and Site URL settings are inconsistent, or the request was blocked by your site CORS policy.
pl: Nie można wysłać żądania z powodu zabezpieczeń przeglądarki. Zazwyczaj dzieje się tak, ponieważ ustawienia WordPressa i adresu URL witryny są niespójne lub żądanie zostało zablokowane przez politykę CORS witryny.

en: Unable to save .htaccess file
pl: Nie można zapisać pliku .htaccess

en: Unavailable
pl: Niedostępne

en: Unknown Useragent
pl: Nieznany agent użytkownika

en: Unmatched Target
pl: Niedopasowany cel

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Upgrade Database
pl: Aktualizuj bazę danych

en: Upgrade manually when prompted
pl: Wykonaj aktualizację ręcznie po wyświetleniu monitu

en: Upgrading Redirection
pl: Aktualizacja przekierowania

en: Upload
pl: Prześlij

en: Use groups to organise your redirects. Groups are assigned to a module, which affects how the redirects in that group work. If you are unsure then stick to the WordPress module.
pl: Użyj grup, aby uporządkować swoje przekierowania. Grupy są przypisane do modułu, co wpływa na sposób działania przekierowań w danej grupie. Jeśli nie masz pewności, trzymaj się modułu WordPress.

en: Used to auto-generate a URL if no URL is given. Use the special tags {{code}}$dec${{/code}} or {{code}}$hex${{/code}} to insert a unique ID instead
pl: Służy do automatycznego generowania adresu URL, jeśli nie podano adresu URL. Użyj specjalnych znaczników {{code}}$dec${{/code}} lub {{code}}$hex${{/code}}, aby wstawić unikatowy identyfikator.

en: User Agent
pl: Identyfikator programu

en: Useragent
pl: Agent użytkownika

en: Useragent Error
pl: Błąd agenta użytkownika

en: Valid groups
pl: Ważne grupy

en: Valid groups detected
pl: Wykryto prawidłowe grupy

en: Valid redirect group
pl: Prawidłowa grupa przekierowań

en: Value
pl: Wartość

en: Values
pl: Wartości

en: Version %s installed! Please read the {{url}}release notes{{/url}} for details.
pl: Wersja %s została zainstalowana! Aby uzyskać szczegółowe informacje, przeczytaj {{url}}informacje o wydaniu{{/url}}.

en: View
pl: Zobacz

en: View Data
pl: Wyświetl dane

en: View Redirect
pl: Wyświetl przekierowanie

en: View Redirects
pl: Wyświetl przekierowania

en: View full redirect.li results.
pl: Zobacz pełne wyniki redirect.li.

en: View notice
pl: Wyświetl powiadomienie

en: Want to keep up to date with changes to Redirection?
pl: Chcesz być na bieżąco ze zmianami w naszej wtyczce?

en: Want to redirect the entire site? Enter a domain to redirect everything, except WordPress login and admin. Enabling this option will disable any site aliases or canonical settings.
pl: Chcesz przekierować całą witrynę? Wprowadź domenę, aby przekierować wszystko, z wyjątkiem logowania i konta administratora WordPress. Włączenie tej opcji wyłączy wszystkie aliasy witryny i ustawienia kanoniczne.

en: Welcome to Redirection 🚀🎉
pl: Witamy w Przekierowaniu 🚀🎉

en: What do I do next?
pl: Co mam robić dalej?

en: What's next?
pl: Co dalej?

en: When matched
pl: Po dopasowaniu

en: Wildcards are not supported. You need to use a {{link}}regular expression{{/link}}.
pl: Symbole wieloznaczne nie są obsługiwane. Musisz użyć {{link}}wyrażenia regularnego{{/link}}.

en: WordPress REST API
pl: REST API WordPressa

en: WordPress automatically creates redirects when you change a post URL. Importing these into Redirection will allow you to manage and monitor them.
pl: WordPress automatycznie tworzy przekierowania po zmianie adresu URL wpisu. Zaimportowanie ich do sekcji Przekierowania umożliwi Ci zarządzanie nimi i monitorowanie ich.

en: WordPress did not return a response. This could mean an error occurred or that the request was blocked. Please check your server error_log.
pl: WordPress nie zwrócił odpowiedzi. Może to oznaczać, że wystąpił błąd lub żądanie zostało zablokowane. Sprawdź dziennik błędów serwera.

en: WordPress filter name
pl: Nazwa filtru WordPress

en: WordPress redirects
pl: Przekierowania WordPress

en: WordPress returned an unexpected message. This could be a PHP error from another plugin, or data inserted by your theme.
pl: WordPress zwrócił nieoczekiwany komunikat. Mógł to być błąd PHP z innej wtyczki lub dane wstawione przez motyw.

en: Working but some issues
pl: Działa, ale są pewne problemy

en: Working!
pl: Działa!

en: Yes! Delete the plugin
pl: Tak! Usuń wtyczkę

en: You are using an old or cached session
pl: Używasz starej lub zbuforowanej sesji

en: You can find full documentation about using Redirection on the <a href="%s" target="_blank">redirection.me</a> support site.
pl: Pełną dokumentację dotyczącą korzystania z Przekierowania znajdziesz na stronie pomocy technicznej <a href="%s" target="_blank">redirection.me</a>.

en: You get useful software and I get to carry on making it better.
pl: Dostajesz przydatne oprogramowanie, a ja mogę je udoskonalać.

en: You have different URLs configured on your WordPress Settings > General page, which is usually an indication of a misconfiguration, and it can cause problems with the REST API. Please review your settings.
pl: Masz skonfigurowane różne adresy URL na stronie Ustawienia WordPress > Ogólne, co zazwyczaj wskazuje na błędną konfigurację i może powodować problemy z interfejsem API REST. Sprawdź swoje ustawienia.

en: You should update your site URL to match your canonical settings: {{code}}%(current)s{{/code}} ⇒ {{code}}%(site)s{{/code}}
pl: Powinieneś zaktualizować adres URL swojej witryny, aby odpowiadał ustawieniom kanonicznym: {{code}}%(current)s{{/code}} ⇒ {{code}}%(site)s{{/code}}

en: You will need at least one working REST API to continue.
pl: Będziesz potrzebował co najmniej jednego działającego REST API, aby kontynuować.

en: You will need to configure your system (DNS and server) to pass requests for these domains to this WordPress install.
pl: Będziesz musiał skonfigurować swój system (DNS i serwer), aby przekazywał żądania dotyczące tych domen do tej instalacji WordPressa.

en: You will will need to fix this on your site. Redirection is not causing the error.
pl: Musisz to naprawić na swojej witrynie. Przekierowanie nie jest przyczyną błędu.

en: You've supported this plugin - thank you!
pl: Dziękujemy za wspieranie rozwoju wtyczki!

en: Your REST API appears to be cached and this will cause problems. Please exclude your REST API from your caching system.
pl: Wygląda na to, że Twoje API REST jest buforowane, co może powodować problemy. Wyklucz swoje API REST z systemu buforowania.

en: Your REST API is being redirected. Please remove the redirection for the API.
pl: Twoje API REST jest przekierowywane. Usuń przekierowanie dla API.

en: Your REST API is not working and the plugin will not be able to continue until this is fixed.
pl: Interfejs API REST nie działa i wtyczka nie będzie mogła działać dalej, dopóki problem nie zostanie rozwiązany.

en: Your REST API is probably being blocked by a security plugin. Please disable this, or configure it to allow REST API requests.
pl: Twoje API REST jest prawdopodobnie blokowane przez wtyczkę bezpieczeństwa. Wyłącz ją lub skonfiguruj tak, aby zezwalała na żądania API REST.

en: Your REST API is showing a deprecated PHP error. Please fix this error.
pl: W Twoim interfejsie API REST występuje błąd PHP. Napraw ten błąd.

en: Your URL appears to contain a domain inside the path: {{code}}%(relative)s{{/code}}. Did you mean to use {{code}}%(absolute)s{{/code}} instead?
pl: Wygląda na to, że Twój adres URL zawiera domenę w ścieżce: {{code}}%(relative)s{{/code}}. Czy chodziło Ci o: {{code}}%(absolute)s{{/code}}

en: Your WordPress REST API has been disabled. You will need to enable it to continue.
pl: Twoje API REST WordPress zostało wyłączone. Aby kontynuować, musisz je włączyć.

en: Your WordPress REST API is returning a 404 page. This is almost certainly an external plugin or server configuration issue.
pl: Twoje API REST WordPress zwraca stronę 404. Prawdopodobnie jest to problem z zewnętrzną wtyczką lub konfiguracją serwera.

en: Your admin pages are being cached. Clear this cache and try again. There may be multiple caches involved.
pl: Twoje strony administracyjne są buforowane. Wyczyść pamięć podręczną i spróbuj ponownie. Możliwe, że zaangażowanych jest wiele buforów.

en: Your database does not need updating to %s.
pl: Twoja baza danych nie wymaga aktualizacji do %s.

en: Your email address:
pl: Twój adres e-mail:

en: Your server configuration is blocking access to the REST API.
pl: Konfiguracja serwera blokuje dostęp do interfejsu API REST.

en: Your server has rejected the request for being too big. You will need to reconfigure it to continue.
pl: Twój serwer odrzucił żądanie z powodu zbyt dużego rozmiaru. Aby kontynuować, musisz go ponownie skonfigurować.

en: Your source is the same as a target and this will create a loop. Leave a target blank if you do not want to take action.
pl: Twoje źródło jest takie samo jak cel, co spowoduje utworzenie pętli. Pozostaw cel pusty, jeśli nie chcesz podejmować żadnych działań.

en: Your target URL contains the invalid character {{code}}%(invalid)s{{/code}}
pl: Twój adres URL docelowy zawiera nieprawidłowy znak {{code}}%(invalid)s{{/code}}

en: Your target URL should be an absolute URL like {{code}}https://domain.com/%(url)s{{/code}} or start with a slash {{code}}/%(url)s{{/code}}.
pl: Docelowy adres URL powinien być adresem bezwzględnym, takim jak {{code}}https://domain.com/%(url)s{{/code}} lub zaczynać się od ukośnika {{code}}/%(url)s{{/code}}.

en: clearing your cache.
pl: wyczyszczenie pamięci podręcznej.

en: of %(page)s
pl: z %(page)s

en: pass
pl: przejście

en: total =
pl: łącznie =

en: with HTTP code
pl: z kodem HTTP

en: {{link}}Caching software{{/link}}, in particular Cloudflare, can cache the wrong thing. Try clearing all your caches.
pl: {{link}}Oprogramowanie do buforowania{{/link}}, w szczególności Cloudflare, może buforować niewłaściwą zawartość. Spróbuj wyczyścić wszystkie pamięci podręczne.

en: {{link}}Import{{/link}} from .htaccess, CSV, and a variety of other plugins
pl: {{link}}Importuj{{/link}} z plików .htaccess, CSV i wielu innych wtyczek

en: {{link}}Monitor 404 errors{{/link}}, get detailed information about the visitor, and fix any problems
pl: {{link}}Monitoruj błędy 404{{/link}}, uzyskaj szczegółowe informacje o odwiedzającym i rozwiąż wszelkie problemy

en: {{link}}Please temporarily disable other plugins!{{/link}} This fixes so many problems.
pl: {{link}}Proszę tymczasowo wyłączyć inne wtyczki!{{/link}} To rozwiązuje wiele problemów.

en: {{link}}Read more about this.{{/link}}
pl: {{link}}Czytaj więcej na ten temat.{{/link}}

en: {{strong}}CSV file format{{/strong}}: {{code}}source URL, target URL{{/code}} - and can be optionally followed with {{code}}regex, http code{{/code}} ({{code}}regex{{/code}} - 0 for no, 1 for yes).
pl: {{strong}}Format pliku CSV{{/strong}}: {{code}}adres URL źródłowy, adres URL docelowy{{/code}} – opcjonalnie można po nim umieścić {{code}}wyrażenie regularne, kod http{{/code}} ({{code}}wyrażenie regularne{{/code}} – 0 oznacza nie, 1 oznacza tak).

en: {{strong}}Warning{{/strong}}: ensure your HTTPS is working before forcing a redirect.
pl: {{strong}}Ostrzeżenie{{/strong}}: przed wymuszeniem przekierowania upewnij się, że protokół HTTPS działa.

en: ⚡️ Magic fix ⚡️
pl: ⚡️ Magiczna naprawa ⚡️
