Plugins - All-in-One WP Migration and Backup - Stable (latest release) - en to ja_JP translation catalogue (279 entries)

en: "Restore" functionality is available in our <a href="%s" target="_blank">Unlimited Extension</a>.<br /> If you would rather go the manual route, you can still restore by downloading your backup and using "Import from file".
ja_JP: 「復元」機能は、<a href="%s" target="_blank">Unlimited Extension</a> でご利用いただけます。<br />手動で復元したい場合は、バックアップをダウンロードして「ファイルからインポート」を使用して復元することもできます。

en: %s ago
ja_JP: %s前

en: %s is out of date. Please update this extension before using it.
ja_JP: %s は古くなっています。使用する前にこの拡張機能を更新してください。

en: (click to expand)
ja_JP: (クリックして展開)

en: <a href="#" class="ai1wm-button-green ai1wm-emphasize ai1wm-direct-download" title="%1$s" download="%2$s">
    							<span>Download %3$s</span>
    							<em>Size: %4$s</em>
    							</a>
ja_JP: <a href="#" class="ai1wm-button-green ai1wm-emphasize ai1wm-direct-download" title="%1$s" download="%2$s">
    							<span>ダウンロード %3$s</span>
    							<em>サイズ: %4$s</em>
    							</a>

en: <a href="%1$s" class="ai1wm-button-green ai1wm-emphasize ai1wm-button-download" title="%2$s" download="%3$s">
    							<span>Download %2$s</span>
    							<em>Size: %4$s</em>
    							</a>
ja_JP: <a href="%1$s" class="ai1wm-button-green ai1wm-emphasize ai1wm-button-download" title="%2$s" download="%3$s">
    							<span>%2$s をダウンロード</span>
    							<em>サイズ: %4$s</em>
    							</a>

en: <another-text>
ja_JP: <別の文字列>

en: <h3>Could not export site</h3>
    				<p>Please ensure the directory <strong>%s</strong> has read/write permissions.</p>
    				<p><a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Technical details</a></p>
ja_JP: <h3>サイトがエクスポートできませんでした</h3>
    				<p>ディレクトリ <strong>%s</strong> に読み取り / 書き込み権限があることを確認してください。</p>
    				<p><a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">技術詳細</a></p>

en: <h3>Could not import site</h3>
    				<p>Please ensure the directory <strong>%s</strong> has read/write permissions.</p>
    				<p><a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Technical details</a></p>
ja_JP: <h3>サイトがインポートできませんでした</h3>
    				<p>ディレクトリ <strong>%s</strong> に読み取り / 書き込み権限があることを確認してください。</p>
    				<p><a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">技術詳細</a></p>

en: <h3>Could not restore site</h3>
    				<p>Please ensure the directory <strong>%s</strong> has read/write permissions.</p>
    				<p><a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Technical details</a></p>
ja_JP: <h3>サイトは復元できませんでした</h3>
    				<p>ディレクトリ <strong>%s</strong> に読み取り / 書き込み権限があることを確認してください。</p>
    				<p><a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">技術詳細</a></p>

en: <strong>%1$s</strong> is out of date. You must <a href="%2$s">update this extension</a> before using it.<br />
ja_JP: <strong>%1$s</strong> は古くなっています。使用する前に、<a href="%2$s">この拡張機能を更新</a>する必要があります。<br />

en: <text>
ja_JP: <文字列>

en: A PHP extension blocked this file upload. The process cannot continue.
    							<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/upload-file-error/" target="_blank">Technical details</a>
ja_JP: PHP 拡張機能がこのファイルのアップロードをブロックしました。プロセスを続行できません。
    							<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/upload-file-error/" target="_blank">技術詳細</a>

en: A password is required
ja_JP: パスワードが必要

en: Activating mu-plugins...
ja_JP: mu-plugins を有効化しています...

en: Add
ja_JP: 追加

en: Advanced options
ja_JP: 高度なオプション

en: All-in-One WP Migration Command
ja_JP: All-in-One WP Migration コマンド

en: All-in-One WP Migration makes moving your entire WordPress site simple. Export or import your database, media, plugins, and themes with just a few clicks.
ja_JP: All-in-One WP Migration を使用すると、WordPress サイト全体の移行が簡単になります。数回クリックするだけで、データベース、メディア、プラグイン、テーマをエクスポートまたはインポートできます。

en: An error occurred while submitting your request: %s
ja_JP: リクエストの送信中にエラーが発生しました: %s

en: An unknown error (code: %s) occurred during the file upload. The process cannot continue.
    								<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/upload-file-error/" target="_blank">Technical details</a>
ja_JP: ファイルのアップロード中に不明なエラー (コード: %s) が発生しました。プロセスを続行できません。
    								<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/upload-file-error/" target="_blank">技術詳細</a>

en: Archiving %1$d content files...<br />%2$d%% complete
ja_JP: %1$d個のコンテンツファイルをアーカイブ中 ...<br />%2$d%%完了

en: Archiving %1$d media files...<br />%2$d%% complete
ja_JP: %1$d個のメディアファイルをアーカイブ中...<br />%2$d%%完了

en: Archiving %1$d plugin files...<br />%2$d%% complete
ja_JP: %1$dプラグインファイルをアーカイブ中...<br />%2$d%%完了

en: Archiving %1$d theme files...<br />%2$d%% complete
ja_JP: %1$dテーマファイルをアーカイブ中...<br />%2$d%%完了

en: Archiving configuration...
ja_JP: 設定をアーカイブしています ...

en: Archiving database...<br />%d%% complete
ja_JP: データベースをアーカイブ中...<br />%d%% 完了

en: Are you sure you want to delete this backup?
ja_JP: このバックアップを削除してもよろしいですか ?

en: Are you sure you want to stop the export?
ja_JP: 本当にエクスポートを停止してもよろしいですか ?

en: Are you sure you want to stop the import?
ja_JP: 本当にインポートを停止してもよろしいですか ?

en: Backup Scheduler
ja_JP: バックアップ・スケジューラ

en: Backup is encrypted. Please provide decryption password:
ja_JP: バックアップは暗号化されています。復号化パスワードを入力してください:

en: Backup restore requires the Unlimited Extension. <a href="https://servmask.com/products/unlimited-extension" target="_blank">Get it here</a>
ja_JP: バックアップのリストアには、アンリミテッド拡張機能にて対応しています。<a href="https://servmask.com/products/unlimited-extension" target="_blank">ここから入手</a>

en: Backup scheduler
ja_JP: バックアップ・スケジューラ

en: Backups
ja_JP: バックアップ

en: Benefit from the robustness of Google Drive. Schedule your backups to be saved directly to your Google Drive account. Simple, secure, and integrated into a platform you already use.
ja_JP: Google ドライブの堅牢性を活用してください。バックアップが Google ドライブ アカウントに直接保存されるようにスケジュールを設定します。シンプルかつ安全で、すでに使用しているプラットフォームに統合されています。

en: Blogs prepared.
ja_JP: ブログを準備しました。

en: Calculating archive checksum...
ja_JP: アーカイブのチェックサムを計算中 ...

en: Cancel
ja_JP: キャンセル

en: Check for updates
ja_JP: アップデートを確認

en: Checking for compatibility...
ja_JP: 互換性を確認しています ...

en: Click to label this backup
ja_JP: このバックアップにラベルを付けるにはクリックしてください

en: Close
ja_JP: 閉じる

en: Compressed backup detected. Compression will be handled automatically.
ja_JP: 圧縮されたバックアップが検出されました。圧縮は自動的に処理されます。

en: Configuration archived.
ja_JP: 設定がアーカイブされました。

en: Configuration prepared.
ja_JP: 設定を準備しました。

en: Contact Support
ja_JP: サポートに問い合わせる

en: Content files gathered.
ja_JP: コンテンツファイルを集めました。

en: Continue
ja_JP: 続ける

en: Could not authenticate the secret key. The process cannot continue. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-secret-key/" target="_blank">Technical details</a>
ja_JP: 秘密鍵を認証できませんでした。プロセスを続行できません。<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-secret-key/" target="_blank">技術詳細</a>

en: Could not check the decryption password. Please refresh and try again.
ja_JP: 復号化パスワードを確認できませんでした。更新してもう一度お試しください。

en: Could not confirm the import. Please refresh and try again.
ja_JP: インポートを確認できませんでした。更新してもう一度お試しください。

en: Could not create <strong>%s</strong> file. Please ensure the parent folder has read/write permissions.
ja_JP: <strong>%s</strong> ファイルを作成できませんでした。親フォルダーに読み取り / 書き込み権限があることを確認してください。

en: Could not create <strong>%s</strong> folder. Please ensure the parent folder has read/write/execute permissions (0777).
ja_JP: <strong>%s</strong> フォルダーを作成できませんでした。親フォルダーに読み取り / 書き込み/ 実行権限があることを確認してください (0777)。

en: Could not decrypt data. The process cannot continue.
ja_JP: データを復号化できませんでした。プロセスを続行できません。

en: Could not download backup
ja_JP: バックアップをダウンロードできませんでした

en: Could not encrypt data. The process cannot continue.
ja_JP: データを暗号化できませんでした。プロセスを続行できません。

en: Could not generate random bytes. The process cannot continue.
ja_JP: ランダムバイトを生成できませんでした。プロセスを続行できません。

en: Could not get current pointer position of %s. The process cannot continue. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/php-32bit/" target="_blank">Technical details</a>
ja_JP: %s の現在のポインター位置を取得できませんでした。プロセスを続行できません。<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/php-32bit/" target="_blank">技術詳細</a>

en: Could not import a WordPress Network into a single WordPress site. The process cannot continue. Please check your import settings.
ja_JP: WordPress ネットワークを単一の WordPress サイトにインポートできませんでした。プロセスを続行できません。インポート設定を確認してください。

en: Could not list the backup content. Please ensure the backup file is accessible and not corrupted.
ja_JP: バックアップコンテンツを一覧表示できませんでした。バックアップファイルがアクセス可能であり、破損していないことを確認してください。

en: Could not locate the archive path. The process cannot continue. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-archive-path/" target="_blank">Technical details</a>
ja_JP: アーカイブパスが見つかりませんでした。プロセスを続行できません。<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-archive-path/" target="_blank">技術詳細</a>

en: Could not locate the storage path. The process cannot continue. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-storage-path/" target="_blank">Technical details</a>
ja_JP: ストレージパスが見つかりませんでした。プロセスを続行できません。<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-storage-path/" target="_blank">技術詳細</a>

en: Could not obtain cipher length. The process cannot continue.
ja_JP: 暗号の長さを取得できませんでした。プロセスを続行できません。

en: Could not open %1$s with mode %2$s. The process cannot continue. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Technical details</a>
ja_JP: モード %2$s で %1$s を開けませんでした。プロセスを続行できません。<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">技術詳細</a>

en: Could not prepare blogs for import. Please refresh and try again.
ja_JP: ブログをインポートする準備ができませんでした。更新してもう一度お試しください。

en: Could not read backup content
ja_JP: バックアップコンテンツを読み取れませんでした

en: Could not read file: %s. The process cannot continue. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Technical details</a>
ja_JP: ファイル %s を読み取れませんでした: プロセスを続行できません。<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">技術詳細</a>

en: Could not run the export. Please refresh and try again.
ja_JP: エクスポートを実行できませんでした。更新してもう一度お試しください。

en: Could not save the uploaded file. Please check file permissions and try again.
    							<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/upload-file-error/" target="_blank">Technical details</a>
ja_JP: アップロードされたファイルを保存できませんでした。ファイルパーミッションを確認して、もう一度やり直してください。
    							<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/upload-file-error/" target="_blank">技術詳細</a>

en: Could not seek to offset %1$d on %2$s. The process cannot continue. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/php-32bit/" target="_blank">Technical details</a>
ja_JP: %2$s の %1$d のオフセットをシークできませんでした。プロセスを続行できません。<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/php-32bit/" target="_blank">技術詳細</a>

en: Could not start the export. Please refresh and try again.
ja_JP: エクスポートを開始できませんでした。更新してもう一度お試しください。

en: Could not start the import. Please refresh and try again.
ja_JP: インポートを開始できませんでした。更新してもう一度お試しください。

en: Could not stop the export. Please refresh and try again.
ja_JP: エクスポートを停止できませんでした。更新してもう一度お試しください。

en: Could not stop the import. Please refresh and try again.
ja_JP: インポートを停止できませんでした。更新してもう一度お試しください。

en: Could not upload the file because %s. The process cannot continue.
    									<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/upload-file-error/" target="_blank">Technical details</a>
ja_JP: %s のため、ファイルをアップロードできませんでした。プロセスを続行できません。
    									<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/upload-file-error/" target="_blank">技術詳細</a>

en: Could not write to: %s. The process cannot continue. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Technical details</a>
ja_JP: %s に書き込めませんでした: プロセスを続行できません。<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">技術詳細</a>

en: Create backup
ja_JP: バックアップを作成

en: Creating export file...
ja_JP: エクスポートファイルの作成 ...

en: Database Options
ja_JP: データベースオプション

en: Database archived.
ja_JP: データベースがアーカイブされました。

en: Database exported.
ja_JP: データベースをエクスポートしました。

en: Database restored.
ja_JP: データベースを復元しました。

en: Database tables gathered.
ja_JP: 収集されたデータベース テーブル。

en: Database unpacked.
ja_JP: データベースが解凍されました。

en: Date
ja_JP: 日付

en: Decryption password validated.
ja_JP: 復号パスワードが検証されました。

en: Delete
ja_JP: 削除

en: Describe your issue or feedback...
ja_JP: 問題またはフィードバックを説明してください ...

en: Do <strong>not</strong> replace email domain
ja_JP: メールアドレスのドメインを置換<strong>しない</strong>

en: Download
ja_JP: ダウンロード

en: Download a file from encrypted backup is not supported on this server. The process cannot continue. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/unable-to-encrypt-and-decrypt-backups/" target="_blank">Technical details</a>
ja_JP: このサーバーでは、暗号化されたバックアップからのファイルのダウンロードはサポートされていません。処理を続行できません。<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/unable-to-encrypt-and-decrypt-backups/" target="_blank">技術的な詳細</a>

en: Downloading is not possible because backups directory is not accessible.
ja_JP: backups ディレクトリにアクセスできないため、ダウンロードができません。

en: Drag & Drop a backup to import it
ja_JP: バックアップをドラッグ & ドロップしてインポートする

en: Dropbox Storage
ja_JP: Dropbox ストレージ

en: Email address
ja_JP: メールアドレス

en: Enable this feature
ja_JP: この機能を有効にする

en: Encrypt this backup with a password
ja_JP: このバックアップをパスワードで暗号化します

en: Enjoy the flexibility of FTP storage. Direct your scheduled backups to your own FTP server. You'll have full control over your data, providing you with a versatile and private storage solution.
ja_JP: FTP ストレージの柔軟性をお楽しみください。スケジュールされたバックアップを独自の FTP サーバーに送信します。これにより、データを完全に制御できるため、多様でプライベート ストレージ ソリューションが提供されます。

en: Enter a password
ja_JP: パスワードを入力

en: Error
ja_JP: エラー

en: Error: %s
ja_JP: エラー: %s

en: Exclude database
ja_JP: データベースの除外

en: Exclude media library
ja_JP: メディアライブラリを除く

en: Exclude must-use plugins
ja_JP: 必須プラグインの除外

en: Exclude plugins
ja_JP: プラグインの除外

en: Exclude post revisions
ja_JP: 投稿リビジョンの除外

en: Exclude spam comments
ja_JP: スパムコメントの除外

en: Exclude themes
ja_JP: テーマの除外

en: Experience Full Functionality with Premium!
ja_JP: プレミアムでフル機能を体験しよう !

en: Export
ja_JP: エクスポート

en: Export Site
ja_JP: サイトをエクスポート

en: Export Site To
ja_JP: サイトのエクスポート先

en: Export failed
ja_JP: エクスポートに失敗しました

en: Export failed (database error). Code: %1$s. Message: %2$s
ja_JP: エクスポートに失敗しました (データベース エラー)。コード: %1$s。メッセージ: %2$s

en: Export failed: %s
ja_JP: エクスポートに失敗しました: %s

en: Export file created.
ja_JP: エクスポートファイルが作成されました。

en: Exporting database...<br />%1$d%% complete<br />%2$s records saved
ja_JP: データベースをエクスポート中...<br />%1$d%% 完了<br />%2$s件保存済み

en: FTP Storage
ja_JP: FTP ストレージ

en: File
ja_JP: ファイル

en: File Options
ja_JP: ファイルオプション

en: Finish
ja_JP: 完了

en: Gathering WordPress files...
ja_JP: WordPress ファイルを収集しています ...

en: Gathering content files...
ja_JP: コンテンツファイルを収集しています ...

en: Gathering database tables...
ja_JP: データベーステーブルを収集しています ...

en: Gathering media files...
ja_JP: メディアファイルを収集しています ...

en: Gathering plugin files...
ja_JP: プラグインファイルを収集しています ...

en: Gathering theme files...
ja_JP: テーマファイルを収集しています ...

en: Get multisite
ja_JP: マルチサイトを入手

en: Google Drive Storage
ja_JP: Google ドライブストレージ

en: Harness the power of OneDrive for your backups. Set up your scheduled backups to be saved directly in your OneDrive. It's secure, integrated with your Microsoft account, and keeps your data readily accessible.
ja_JP: OneDrive をバックアップに利用できます。スケジュールされたバックアップが OneDrive に直接保存されるように設定します。安全で Microsoft アカウントと統合されており、データに簡単にアクセスできるようになります。

en: Hints
ja_JP: ヒント

en: I agree to let All-in-One WP Migration use my <strong>email</strong> to respond to my request.
ja_JP: 私は、All-in-One WP Migration が私のリクエストに応答するために私の<strong>メールアドレス</strong>を使用することに同意します。

en: I have an idea
ja_JP: アイデアがあります

en: I have enough disk space
ja_JP: 十分なディスクスペースがあります

en: I need help
ja_JP: サポートが必要

en: If you prefer a manual fix, follow our step-by-step guide on <a href="%s" target="_blank">raising your upload limit</a>.
ja_JP: 手動で修正したい場合は、<a href="%s" target="_blank">アップロード制限の引き上げ</a>に関するステップバイステップのガイドに従ってください。

en: Import
ja_JP: インポート

en: Import From
ja_JP: インポート元

en: Import Site
ja_JP: サイトのインポート

en: Import failed
ja_JP: インポート失敗

en: Import failed (database error). Code: %1$s. %2$s
ja_JP: インポートに失敗しました (データベース エラー)。コード: %1$s。%2$s

en: Import failed. Code: %1$s. %2$s
ja_JP: インポートに失敗しました。コード: %1$s。%2$s

en: Import failed: %s
ja_JP: インポートに失敗しました: %s

en: Importing a compressed backup is not supported on this server.
    							Please ensure <strong>%s</strong> extension is enabled. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/compressed-backups/" target="_blank">Technical details</a>
ja_JP: 圧縮されたバックアップのインポートはこのサーバーではサポートされていません。
    <strong>%s</strong> 拡張機能が有効になっていることを確認してください。<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/compressed-backups/" target="_blank">技術的な詳細</a>

en: Importing an encrypted backup is not supported on this server. The process cannot continue. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/unable-to-encrypt-and-decrypt-backups/" target="_blank">Technical details</a>
ja_JP: このサーバーでは暗号化されたバックアップのインポートはサポートされていません。プロセスを続行できません。<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/unable-to-encrypt-and-decrypt-backups/" target="_blank">技術詳細</a>

en: Importing an encrypted backup is not supported on this server. The process cannot continue. Technical details: https://help.servmask.com/knowledgebase/unable-to-encrypt-and-decrypt-backups/
ja_JP: このサーバーでは暗号化されたバックアップのインポートはサポートされていません。処理を続行できません。技術的な詳細については、https://help.servmask.com/knowledgebase/unable-to-encrypt-and-decrypt-backups/ を参照してください。

en: Importing this file will only replace matching content. Other items stay unchanged.
    					Need a full reset first? Try Reset Hub in our <a href="%s" target="_blank">Unlimited Extension</a>.<br />
    					Ensure you have a current backup. Proceed?
ja_JP: このファイルをインポートすると、一致するコンテンツのみが置き換えられます。その他の項目は変更されません。
    					まずは完全なリセットが必要ですか ? <a href="%s" target="_blank">Unlimited Extension</a>の Reset Hub をお試しください。<br />
    					最新のバックアップがあることを確認してください。続行しますか ?

en: Importing this file will only replace matching content. Other items stay unchanged.
    					Need a full reset first? Try Reset Hub in our Unlimited Extension (%s).
    					Ensure you have a current backup. Proceed?
ja_JP: このファイルをインポートすると、一致するコンテンツのみが置き換えられます。その他の項目は変更されません。
    					まずは完全なリセットが必要ですか ? Unlimited Extension (%s) の Reset Hub をお試しください。
    					最新のバックアップがあることを確認してください。続行しますか ?

en: In the advanced settings section you can configure more precisely the way of exporting.
ja_JP: 「高度な設定」セクションで、エクスポート方法をより詳細に設定できます。

en: Invalid archive file type. Only .wpress files are allowed. The process cannot continue. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-type/" target="_blank">Technical details</a>
ja_JP: 無効なアーカイブファイル形式です。.wpress ファイルのみが許可されます。プロセスを続行できません。<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-type/" target="_blank">技術詳細</a>

en: Invalid file data. Please ensure your file is a <strong>.wpress</strong> backup created with All-in-One WP Migration.
    						<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-backup-file/" target="_blank">Technical details</a>
ja_JP: ファイルデータが無効です。ファイルが All-in-One WP Migration で作成された <strong>.wpress</strong> バックアップであることをご確認ください。
    						<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-backup-file/" target="_blank">技術詳細</a>

en: Invalid file type. Please ensure that your file is a <strong>.wpress</strong> file created with All-in-One WP Migration.
    					<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-backup-file/" target="_blank">Technical details</a>
ja_JP: 無効なファイルタイプです。All-in-One WP Migration で作成された<strong>.wpress</strong>ファイルであることを確認してください。
     					<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-backup-file/" target="_blank">技術詳細</a>

en: Invalid file type. Please ensure your file is a <strong>.wpress</strong> backup created with All-in-One WP Migration.
    						<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-backup-file/" target="_blank">Technical details</a>
ja_JP: 無効なファイルタイプです。ファイルが All-in-One WP Migration で作成された <strong>.wpress</strong> バックアップであることを確認してください。
    						<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-backup-file/" target="_blank">技術詳細</a>

en: Leave Feedback
ja_JP: フィードバックをお寄せください

en: Leverage the simplicity of Dropbox for your backup needs. Direct your scheduled backups to be stored in Dropbox. It's secure, straightforward, and keeps your backups at your fingertips.
ja_JP: Dropboxを利用してバックアップのニーズをシンプルに活用できます。スケジュールされたバックアップを Dropbox に保存するように指定してください。安全かつ簡単にバックアップを手元に保管することができます。

en: List
ja_JP: 一覧

en: List the content of the backup
ja_JP: バックアップの内容を一覧表示

en: Manage your storage effectively with our flexible retention settings. Decide how many backups you want to keep at a time. Old backups are automatically cleared, keeping your storage neat and efficient.
ja_JP: 柔軟な保存設定を使用してストレージを効果的に管理します。一度に保持するバックアップの数を決定します。古いバックアップは自動的に消去されるため、ストレージがすっきりと効率的に保たれます。

en: Media files gathered.
ja_JP: メディアファイルが収集されました。

en: Monthly
ja_JP: 毎月

en: More
ja_JP: さらに表示

en: More Storage Providers
ja_JP: その他のストレージプロバイダー

en: Mu-plugins activated.
ja_JP: Mu-plugins を有効化しました。

en: Multisite Schedules
ja_JP: マルチサイト・スケジュール

en: Name
ja_JP: 名前

en: Never worry about forgetting to back up your site again. Choose from various scheduling options, from daily to monthly, and we'll automate the rest. Backups happen like clockwork, giving you peace of mind and a solid safety net
ja_JP: サイトのバックアップを忘れる心配はもうありません。毎日から毎月まで、さまざまなスケジュール・オプションから選択すると、残りは自動化されます。バックアップは時計仕掛けのように行われ、安心感と強固なセーフティネットを提供します

en: No backups found. Create a new one?
ja_JP: バックアップが見つかりません。新しいものを作成しますか ?

en: No temporary folder is available on the server. The process cannot continue.
    							<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/upload-file-error/" target="_blank">Technical details</a>
ja_JP: サーバーに一時フォルダーがありません。プロセスを続行できません。
    							<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/upload-file-error/" target="_blank">技術詳細</a>

en: Not enough disk space.<br /> Free up %s before restoring.
ja_JP: ディスク容量が不足しています。<br />復元する前に %s を解放してください。

en: Notification Settings
ja_JP: 通知設定

en: Notification settings
ja_JP: 通知設定

en: Once the file is successfully downloaded on your computer, you can import it to any of your WordPress sites.
ja_JP: ファイルがお使いのコンピューターに正常にダウンロードでき次第、お好みの WordPress サイトにインポートできます。

en: OneDrive Storage
ja_JP: OneDrive ストレージ

en: Our <a href="%s" target="_blank">Unlimited Extension</a> bypasses this!
ja_JP: 私たちの <a href="%s" target="_blank">Unlimited Extension</a> はこれを回避します !

en: Out of disk space. Could not write to: %s. The process cannot continue. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/out-of-disk-space/" target="_blank">Technical details</a>
ja_JP: ディスク容量が不足しています。%s に書き込めませんでした: プロセスを続行できません。<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/out-of-disk-space/" target="_blank">技術詳細</a>

en: Over 2GB
ja_JP: 2GB以上

en: Password-protect and encrypt backups
ja_JP: バックアップのパスワード保護と暗号化

en: Please check the consent box so we can use your email to respond to you.
ja_JP: ご回答のためにお客様のメールアドレスを使用させていただきますので、同意のボックスにチェックを入れてください。

en: Please describe your issue or feedback.
ja_JP: 問題またはフィードバックを説明してください。

en: Please do not close this browser window or your import will fail
ja_JP: ブラウザのウィンドウを閉じないでください。インポートが失敗します。

en: Please ensure your file was created with the All-in-One WP Migration plugin.
    						<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-backup-file/" target="_blank">Technical details</a>
ja_JP: ファイルが All-in-One WP Migration プラグインで作成されたことを確認してください。
    						<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-backup-file/" target="_blank">技術詳細</a>

en: Please enter a password to restore the backup
ja_JP: バックアップを復元するにはパスワードを入力してください

en: Please enter a valid email address.
ja_JP: 有効なメールアドレスを入力してください。

en: Please note, the features displayed below are part of an image showcasing the potential of Reset Hub in its Premium version. To activate and enjoy these advanced features, <a href="https://servmask.com/products/unlimited-extension" title="Upgrade to Premium" target="_blank">upgrade to Premium now</a>! Elevate your website management experience with these exclusive functionalities and priority support.
ja_JP: 以下に表示されている機能は、プレミアム版リセットハブの可能性を示すイメージの一部です。これらの高度な機能を有効にして楽しむには、<a href="https://servmask.com/products/unlimited-extension" title="Upgrade to Premium" target="_blank">今すぐプレミアムにアップグレード</a>してください ! これらの専用機能と優先サポートで、あなたの web サイト管理体験を向上させましょう。

en: Please select a feedback type.
ja_JP: フィードバックの種類を選択してください。

en: Plugin files gathered.
ja_JP: プラグインファイルを集めました。

en: Premium
ja_JP: プレミアム

en: Preparing WordPress options...
ja_JP: WordPress オプションを用意しています ...

en: Preparing WordPress users...
ja_JP: WordPress ユーザーを用意しています ...

en: Preparing blogs...
ja_JP: ブログを準備中...

en: Preparing configuration...
ja_JP: 設定を準備しています ...

en: Preparing to export...
ja_JP: エクスポートを準備中...

en: Preparing to import...
ja_JP: インポートを準備中...

en: Press "Export" button and the site archive file will pop up in your browser.
ja_JP: 「エクスポート」ボタンを押すと、サイトのアーカイブファイルがブラウザにポップアップ表示されます。

en: Proceed
ja_JP: 開始

en: Reading...
ja_JP: 読み込み中...

en: Refreshing backup list...
ja_JP: バックアップ一覧を再読み込み中…

en: Renaming export file...
ja_JP: エクスポート済みファイルの名前を変更中...

en: Repeat the password
ja_JP: パスワードを再度入力

en: Replace with
ja_JP: 置換

en: Reset Hub
ja_JP: リセットハブ

en: Reset Hub Demo
ja_JP: リセットハブ・デモ

en: Restore
ja_JP: 復元

en: Restoring %1$d files...<br />%2$d%% complete
ja_JP: %1$dファイルを復元中...<br />%2$d%%完了

en: Restoring database...<br />%d%% complete
ja_JP: データベースの復元中...<br />%d%%完了

en: Retention Settings
ja_JP: 保持設定

en: Retention settings
ja_JP: 保持設定

en: Retrieving WordPress permalinks settings...
ja_JP: WordPress パーマリンク設定を取得中...

en: Schedules
ja_JP: スケジュール

en: Search for
ja_JP: 検索

en: Security Options
ja_JP: セキュリティオプション

en: Send
ja_JP: 送信

en: Share on Facebook
ja_JP: Facebook でシェア

en: Share on X
ja_JP: X で共有

en: Show backup content
ja_JP: バックアップの内容を表示

en: Size
ja_JP: サイズ

en: Star
ja_JP: スター

en: Stay informed, not overwhelmed. Tailor your notification preferences to get updates that matter to you. Whether it's the status of each backup, or just critical alerts, control what you want to be notified about.
ja_JP: 落ち着いて情報を入手してください。通知設定を調整して、重要な最新情報を入手します。各バックアップのステータスであっても、単なる重要なアラートであっても、通知を受ける内容を制御します。

en: Stop export
ja_JP: エクスポートを停止

en: Stop import
ja_JP: インポートを停止

en: Stopping the export, please wait...
ja_JP: エクスポートを停止しています。お待ちください ...

en: Stopping the import, please wait...
ja_JP: インポートを停止しています。お待ちください ...

en: Submit
ja_JP: 決定

en: Subscribe on YouTube
ja_JP: YouTube を登録

en: Tailor your backup schedules to fit the complexity of your WordPress Multisite. Choose to export the entire network or only a selection of subsites according to your requirements. Effortless management for even the most intricate site networks.
ja_JP: WordPress マルチサイトの複雑さに合わせてバックアップ・スケジュールを調整します。要件に応じて、ネットワーク全体をエクスポートするか、選択したサブサイトのみをエクスポートするかを選択します。最も複雑なサイトネットワークでも簡単に管理できます。

en: Thank you! We have received your request and will be in touch soon.
ja_JP: ありがとうございます ! ご要望を承りましたので、すぐにご連絡いたします。

en: The archive file appears to be corrupted. Follow <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/corrupted-archive/" target="_blank">this article</a> for possible fixes.
ja_JP: アーカイブファイルが壊れています。<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/corrupted-archive/" target="_blank">この投稿</a>の手順に従って問題を解決してください。

en: The archive must contain at least one WordPress site. The process cannot continue. Please check your export settings.
ja_JP: アーカイブには少なくとも1つのWordPressサイトが含まれている必要があります。プロセスを続行できません。エクスポート設定を確認してください。

en: The archive must contain only a single WordPress site. The process cannot continue. Please revisit your export settings.
ja_JP: アーカイブにはWordPressサイトが1つだけ含まれている必要があります。プロセスを続行できません。エクスポート設定を見直してください。

en: The backup is encrypted
ja_JP: バックアップは暗号化されています

en: The decryption password is not valid. The process cannot continue.
ja_JP: 復号化パスワードが無効です。プロセスを続行できません。

en: The passwords do not match
ja_JP: パスワードが一致しません

en: The uploaded file is missing a temporary path. The process cannot continue.
    						<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/upload-file-error/" target="_blank">Technical details</a>
ja_JP: アップロードされたファイルに一時パスがありません。プロセスを続行できません。
    						<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/upload-file-error/" target="_blank">技術詳細</a>

en: The uploaded file is missing an error code. The process cannot continue.
    						<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/upload-file-error/" target="_blank">Technical details</a>
ja_JP: アップロードされたファイルにエラーコードがありません。プロセスを続行できません。
    						<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/upload-file-error/" target="_blank">技術詳細</a>

en: The uploaded file is too large for this server. The process cannot continue.
    							<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/upload-file-error/" target="_blank">Technical details</a>
ja_JP: アップロードされたファイルのサイズが大きすぎます。プロセスを続行できません。
    							<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/upload-file-error/" target="_blank">技術詳細</a>

en: Theme files gathered.
ja_JP: テーマファイルを集めました。

en: This backup file is damaged and can't be imported.<br />Try downloading or transferring the file again.<br /><br /><strong>Reason:</strong> File integrity check failed (CRC mismatch). <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/import-failed-crc-mismatch/" target="_blank">Technical details</a>
ja_JP: このバックアップファイルは破損しているため、インポートできません。<br />もう一度ダウンロードまたは転送してみてください。<br /><br /><strong>理由:</strong> ファイルの整合性チェックに失敗しました (CRCの不一致)。<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/import-failed-crc-mismatch/" target="_blank">技術的な詳細</a>

en: To choose a file please go inside the link and click on the browse button.
ja_JP: ファイルを選択するには、リンク内に移動し、参照ボタンをクリックしてください。

en: Translate
ja_JP: 翻訳

en: Unpacking configuration...
ja_JP: 構成を解凍しています ...

en: Unpacking database...<br />%d%% complete
ja_JP: データベースの展開中...<br />%d%% 完了

en: Upgrade to Premium
ja_JP: プレミアムにアップグレード

en: Upload failed
ja_JP: アップロードに失敗

en: Upload failed - connection lost or timeout. Try uploading the file again.
ja_JP: アップロードに失敗しました - 接続が失われたかタイムアウトしました。もう一度ファイルをアップロードしてください。

en: Use this screen to export your database, media, themes, and plugins into one .wpress file. Later, import that file to another WordPress site.
ja_JP: この画面を使用して、データベース、メディア、テーマ、プラグインを1つの .wpress ファイルにエクスポートします。後で、そのファイルを別の WordPress サイトにインポートします。

en: Validating archive checksum...
ja_JP: アーカイブのチェックサムを検証中 ...

en: View Error Log
ja_JP: エラーログを表示する

en: We've got you covered with an array of supported storage providers. Whether you prefer Box, Amazon S3, WebDav or something else, you can choose the one that fits your needs best. Secure your backups exactly where you want them.
ja_JP: サポートされているさまざまなストレージ・プロバイダーをご用意しています。Box、Amazon S3、WebDav など、ニーズに最も適したものを選択できます。バックアップを必要な場所に正確に保護します。

en: Weekly
ja_JP: 毎週

en: WordPress Multisite requires our All-in-One WP Migration Multisite Extension. Get it here:
ja_JP: WordPress マルチサイトには、All-in-One WP Migration Multisite Extension が必要です。こちらから入手してください:

en: WordPress files gathered.
ja_JP: WordPress ファイルを集めました。

en: WordPress options prepared.
ja_JP: WordPress のオプションを用意しました。

en: WordPress permalinks settings retrieved.
ja_JP: WordPress のパーマリンク設定が取得されました。

en: WordPress users prepared.
ja_JP: WordPress ユーザーを用意しました。

en: You have %d backup | You have %d backups
ja_JP[0]: バックアップファイル %d

en: You have %d backups
ja_JP: バックアップファイル %d

en: Your archive file name contains invalid characters: < > : " | ? * \0. It must not include these characters. The process cannot continue. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-archive-name/" target="_blank">Technical details</a>
ja_JP: アーカイブファイル名に無効な文字が含まれています: < > : " | ? * \0。これらの文字を含めることはできません。プロセスを続行できません。<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-archive-name/" target="_blank">技術詳細</a>

en: Your backup is from a PHP %1$s but the site that you are importing to is PHP %2$s.
    							This could cause the import to fail. Technical details: https://help.servmask.com/knowledgebase/migrate-wordpress-from-php-5-to-php-7/
ja_JP: バックアップのバージョンは PHP%1$sですが、インポート先のサイトは PHP%2$sです。このため、インポートに失敗する可能性があります。技術的詳細: https://help.servmask.com/knowledgebase/migrate-wordpress-from-php-5-to-php-7/

en: Your backup is from a PHP %1$s but the site that you are importing to is PHP %2$s. This could cause the import to fail. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/migrate-wordpress-from-php-5-to-php-7/" target="_blank">Technical details</a>
ja_JP: バックアップは PHP%1$sで作成されていますが、インポートしようとしているサイトは PHP%2$sです。これにより、インポートに失敗する可能性があります。<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/migrate-wordpress-from-php-5-to-php-7/" target="_blank">技術的詳細</a>

en: Your current profile role does not have Export/Import capabilities enabled.
    				<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/how-to-add-import-and-export-capabilities-to-wordpress-users/" target="_blank">Technical details</a>
ja_JP: 現在のプロフィール権限グループではエクスポート / インポート機能が有効化されていません。
    				<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/how-to-add-import-and-export-capabilities-to-wordpress-users/" target="_blank">技術詳細</a>

en: Your file exceeds the <strong>%1$s</strong> upload limit set by your host.<br />%2$s<br />%3$s
ja_JP: ファイルはホストによって設定された <strong>%1$s</strong> アップロード制限を超えています。<br />%2$s<br />%3$s

en: Your file exceeds the upload limit set by your host web server.<br />%1$s<br />%2$s
ja_JP: ファイルはホスティングサービスの Web サーバーで設定されたアップロード制限を超えています。<br />%1$s<br />%2$s

en: Your host restricts uploads to <strong>%s</strong>.
ja_JP: ホストはアップロードを <strong>%s</strong> に制限しています。

en: Your purchase ID is invalid. Please <a href="mailto:support@servmask.com">contact us</a>.
ja_JP: 購入の ID が無効です。<a href="mailto:support@servmask.com">お問い合わせください。</a>

en: Your server uses 32-bit PHP and cannot process files larger than 2GB. Please switch to 64-bit PHP and try again.
    						<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/php-32bit/" target="_blank">Technical details</a>
ja_JP: お使いのサーバーは32ビット PHP を使用しており、2GB を超えるファイルを処理できません。64ビット PHP に切り替えて、もう一度お試しください。
    					<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/php-32bit/" target="_blank">技術詳細</a>

en: Your site has been imported successfully!
ja_JP: サイトをインポートしました。

en: Your storage directory name contains invalid characters: < > : " | ? * \0. It must not include these characters. The process cannot continue. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-storage-name/" target="_blank">Technical details</a>
ja_JP: ストレージディレクトリ名に無効な文字が含まれています: < > : " | ? * \0。これらの文字を含めることはできません。プロセスを続行できません。<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-storage-name/" target="_blank">技術詳細</a>

en: in the database
ja_JP: データベース内

en: » <a class="ai1wm-no-underline" href="%1$s" target="_blank">Save permalinks structure</a>.<br />
    				» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://classic.oxygenbuilder.com/documentation/other/importing-exporting/#resigning" target="_blank">Re-sign Oxygen Builder shortcodes</a>.<br />
    				» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">Review your migration experience</a>.<br />
    				» <a class="ai1wm-no-underline" href="%2$s" target="_blank">Protect your site with real-time threat protection</a>
ja_JP: » <a class="ai1wm-no-underline" href="%1$s" target="_blank">パーマリンク構造を保存</a>。<br />
    				" <a class="ai1wm-no-underline" href="https://classic.oxygenbuilder.com/documentation/other/importing-exporting/#resigning" target="_blank">Oxygen Builder のショートコードを再署名してください</a>。<br />
    				" <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">移行エクスペリエンスのレビュー</a>。<br />
    				" <a class="ai1wm-no-underline" href="%2$s" target="_blank">リアルタイムの脅威対策でサイトを保護してください</a>

en: » <a class="ai1wm-no-underline" href="%1$s" target="_blank">Save permalinks structure</a><br />
    				» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">Review your migration experience</a><br />
    				» <a class="ai1wm-no-underline" href="%2$s" target="_blank">Protect your site with real-time threat protection</a>
ja_JP: » <a class="ai1wm-no-underline" href="%1$s" target="_blank">Save permalinks structure</a><br />
    				» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">移行エクスペリエンスを確認する</a><br />
    				» <a class="ai1wm-no-underline" href="%2$s" target="_blank">リアルタイムの脅威保護でサイトを保護する</a>

en: » <a class="ai1wm-no-underline" href="%s" target="_blank">Protect your site with real-time threat protection</a>
ja_JP: » <a class="ai1wm-no-underline" href="%s" target="_blank">リアルタイムの脅威保護でサイトを保護する</a>

en: » <a class="ai1wm-no-underline" href="%s" target="_blank">Save permalinks structure</a>.<br />
ja_JP: » <a class="ai1wm-no-underline" href="%s" target="_blank">パーマリンク構造を保存します</a>。<br />

en: » <a class="ai1wm-no-underline" href="https://classic.oxygenbuilder.com/documentation/other/importing-exporting/#resigning" target="_blank">Re-sign Oxygen Builder shortcodes</a>.<br />
ja_JP: » <a class="ai1wm-no-underline" href="https://classic.oxygenbuilder.com/documentation/other/importing-exporting/#resigning" target="_blank">Oxygen Builder ショートコードに再署名します</a>。<br />

en: » <a class="ai1wm-no-underline" href="https://theme-fusion.com/documentation/avada/installation-maintenance/important-update-information/#clear-caches" target="_blank">Reset Avada Fusion Builder cache</a>.<br />
ja_JP: » <a class="ai1wm-no-underline" href="https://theme-fusion.com/documentation/avada/installation-maintenance/important-update-information/#clear-caches" target="_blank">Avada Fusion Builder のキャッシュをリセット</a>。<br />

en: » <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">Review your migration experience</a>.<br />
ja_JP: » <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">移行エクスペリエンスを確認してください</a>。<br />

en: » Permalinks are set to default. <a class="ai1wm-no-underline" href="https://help.servmask.com/knowledgebase/permalinks-are-set-to-default/" target="_blank">Why?</a><br />
ja_JP: » パーマリンクはデフォルトに設定されます。<a class="ai1wm-no-underline" href="https://help.servmask.com/knowledgebase/permalinks-are-set-to-default/" target="_blank">理由はこちら</a>。<br />

en: » Permalinks are set to default. <a class="ai1wm-no-underline" href="https://help.servmask.com/knowledgebase/permalinks-are-set-to-default/" target="_blank">Why?</a><br />
    				» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://classic.oxygenbuilder.com/documentation/other/importing-exporting/#resigning" target="_blank">Re-sign Oxygen Builder shortcodes</a>.<br />
    				» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">Review your migration experience</a>.<br />
    				» <a class="ai1wm-no-underline" href="%s" target="_blank">Protect your site with real-time threat protection</a>
ja_JP: » パーマリンクはデフォルトに設定されています。<a class="ai1wm-no-underline" href="https://help.servmask.com/knowledgebase/permalinks-are-set-to-default/" target="_blank">なぜですか ?</a><br />
    				» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://classic.oxygenbuilder.com/documentation/other/importing-exporting/#resigning" target="_blank">Oxygen Builder ショートコードに再署名してください</a>。<br />
    				» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">移行エクスペリエンスを確認してください</a>。<br />
    				» <a class="ai1wm-no-underline" href="%s" target="_blank">リアルタイムの脅威保護でサイトを保護してください</a>

en: » Permalinks are set to default. <a class="ai1wm-no-underline" href="https://help.servmask.com/knowledgebase/permalinks-are-set-to-default/" target="_blank">Why?</a><br />
    				» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">Review your migration experience</a>.<br />
    				» <a class="ai1wm-no-underline" href="%s" target="_blank">Protect your site with real-time threat protection</a>
ja_JP: » パーマリンクはデフォルトに設定されています。<a class="ai1wm-no-underline" href="https://help.servmask.com/knowledgebase/permalinks-are-set-to-default/" target="_blank">なぜですか ?</a><br />
    				» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">移行エクスペリエンスを確認してください</a>。<br />
    				» <a class="ai1wm-no-underline" href="%s" target="_blank">リアルタイムの脅威保護でサイトを保護してください</a>
